Gümnaasiumi jõulupidu 18.12

Tormisel ja kõledal kolmapäeva õhtul toimus kooli aulas üks hubane üritus. Playboxi näol viidi läbi saade “See žanr kõlab tuttavalt”. Mida saade endast kujutab? Igale klassile loositi žanr, milles esineti.

Meie klassi žanriks sai kantri. Esituses pidi olema vähemalt üks eesti keelne laul. Numbri ajal võis laval ära tunda Rednexi Cotton Eye Joe, Hannah Montana ja laulu “Jaanipäev” ansambel Fix esituses. Tänu Elsi ja Kätlini hästi läbimõeldud kavale olid nii poisid kui tüdrukud tantsu kaasatud. Esituses osales üle poole klassi.

“Mulle meeldisid tutvustavad videod, mis Luca ja Luukas klassidest tegid.” – Martin

Lisaks tantsijataele oli meie klass laval esindatud ka muul moel. Nimelt  oli Luca üks pool peo õhtujuhtide powerduo’st. Ise ei oska väga öelda, aga tagasiside põhjal võib järeldada, et nad olid tublid!

Abiturientide sõnul oli tol õhtul kõige vahvam jõulupidu, mis seni nende koolis viibitud aja jooksul toimunud on. Niiet paarislennule on järgmiseks aastaks latt väga kõrgele seatud.  Meie jääme põnevil ootama!

– Luca