Eesti keele eksam ja film orkaanidest

Täna, 25.mail oli teistsugune koolipäev. Hommikul vara algas see suure õuduse ja hirmuga, aga lõppes päris toredalt. Nimelt täna oli meil eesti keele eksam. Eksam hakkas kell 8.00 meie armsas koduklassis 111 ja meil oli aega tööd teha rahulikult ĂĽks tund ja kolmkĂĽmmend minutit. Minu jaoks oli see väga pingeline, aga kui töö sai tehtud oli mõnus rahulikult sööklasse sööma minna Söönud ära viimase lusikatäie borši, läksime Artise kinno vaatama filmi “Orkaan, tuule OdĂĽsseia”, mis rääkis orkaanide tekkest ja näitas päriselt juhtunud lugu orkaan Lucy tegutsemisest. Filmis olid päris kaadrid Lucy kulgemisest, mida olid filminud hulljulged dokumentalistid ja NASA eksperdid. Kui kino seanss oli lõppenud, läksid kõik oma teed koju.

Liisi