Athiveeritud - päev 22.04.2014

Teaduspäev ja QR – koodidega orienteerumine

Teaduspäeval käisime vaatamas pimedas kuplis filmi “Kaks klaasikest – imeline teleskoop.” Film oli põnev, kindlasti said meie teadurid Marten, Hannes ja Mihkel kõigest aru, sest nemad on seda asja varemgi sĂĽviti uurinud.

Teaduspäeval tutvustas Linda isa meile, kuidas nutitelefonidega mõistlikult ja turvaliselt ĂĽmber käia. Selgus, et õetaja ei julge neid kasutada, sest et ta ei tea nende turvalisusest suurt midagi – pealegi pillas Ă•nne-Liis vanalinnas oma telefoni munakividele. Peaaegu kõigil lastel on meie klassis mobiiltelefonid ja suuremal osal on need nutikad. Peale seda tegi õpetaja meile kordava töö QR koodidega. Kehalise kasvatuse õpetajad ehmatasid ära, et mis reklaame koolihoov ja staadion äkki täis riputati, kuid hoopis meie kordasime 4. klassis õpitut. See oli põnev, koolimajas sai ka internetis spikerdamas käia – mitte, et see keelatud oli, aga tegi õppimise põnevaks.

Picture 150 Picture 153 Picture 155

22.04.2014