EESTI VABARIIK 95

Sel aastal sai iseseisvunud Eesti Vabariik 95 aastaseks. Meie tähistasime seda suurjoonelisemalt kui tavaliselt. Vabariigi sünnipäeva auks oli meil pidulik aktus ning tantsupidu. Aktusel esitasid oma kõned Liisi ja Rednar. Mõlemad said väga hästi hakkama, aga ärevusest ei julgenud kumbki saali poole vaadata. Ballil esitas oma muinasjutulise kõne Hannes. Aktusel esinesid veel 2. klasside õpilased oma luuletustega ning poistekoor ja tütarlaste anambel. Oma kõnega tervitasid meid veel gümnasist Carmel ja kooli direktor Gunnar Polma.

Tantsupeol olid kõik poisid ja tüdrukud väga ilusad: poisid soliidsed ja tüdrukud pidulikes kleitides väga ilusad. Tantsiti seltskonnatantse ning 2. klassis õpitud peotantse.