Athiveeritud - päev 01.09.2011

1. september 2.A klassis

1. september on nĂĽĂĽd siis lõpuks käes! Ă•petajal oli kĂĽll väga hea meel meid jälle näha – mõni sai kĂĽll noomida, et on suve jooksul nii palju kasvanud – õpetaja ĂĽtles, et need kontsad on kõige kõrgemad, mida kasutada saab ja kui me igal suvel nii palju kasvada kavatsme, kuidas tema siis meid järgmisel aastal vastu võtab, kui meist lĂĽhem on.
Kooliaasta algas aktusega staadionil – direktor pidas pika kõne, nimetas terve rodu õpilasi, kes on suvel oma tarkust hästi kasutanud ja rääkis keeruliste sõnadega midagi suurest koolimajast. Kõige naljakam oli see, kui me suvele selja taha lehvitama pidime.
Kahju, et Marta Belgias koolis käib – meil on nĂĽĂĽd ĂĽks vaba koht ja see tähendab, et keegi peab ĂĽksi istuma. Aga Marta tuleb vahel ikka meie kassi ka ja see on tore!
Selgus, et meil on uued õppeained: tants ja arvutiõpetus ja homme on spordipäev!

01.09.2011