Athiveeritud - päev 01.03.2011

Ă•PIOSKUSTE VĂ•ISTLUS

Pikka aega oleme harjutanud info otsimist teatmeteostest ja osalenud meie kooli õpioskuste kahes voorus. Meie klassi parimad on Linda, Gerda, Elisa, Marta ja Erik. Kooli võistkonda, kes esindab kolme kooli kohtumisel Tallinna Reaalkooli, kuuluvad koos 1.b klassi lastega Linda ja Marta.

01.03.2011

STIILINĂ„DAL

Seoses sõbrapäevaga toimus Väikese Maja traditsioniline stiilinädal. Iga päev tuli riietuda teatud stiili –

• Esmaspäev: sõbrad on sarnased – kantakse oma sõpradega midagi ĂĽhesugust: märke, salle, soenguid vma
  • Kolmapäev: mina täiskasvanuna
  • Neljapäev: sõbra maskoti päev, vaba riietus.  Kell 16.00 – 17.30 aulas sõbrapäeva disko.
  • Reedel on liitklasside päev.

Liitklasside päeval aeti 1. ja 3. klassi õpilased segamini ja tunde andsid võõrad õpetajad. Väga tore ja teistsugune õppimise päev oli.

Sõbrapäeva diskoks pidi iga klass tegema maskoti ning  seda teistele klassidele tutvustama. Meie klassi maskotiks sai Väike Reaalivaim, sest tema külastab meid juba niigi sünnipäevadel ja vahel piilub ka tundides.

01.03.2011