Rebaste nädal

13. – 17. septembril toimus traditsiooniline rebaste nädal, kus kaheteistkümnendikud tutvustasid meile õiget gümnaasiumielu ning tegid meist täisväärtuslikud realistid. Lend oli jagatud filmide kaupa gruppideks, meie klass kehastas filmide ,,Autod”, ,,Mean Girls”, ,,Tulnkas ehk Valdise pääsemine” ja ,,Star Wars” tegelasi. Iga päev oli meil mõni vahva tegevus: esmaspäeval mängisime sportmänge (kus võitis kindlalt sport ja ausus!), teisipäeval kasutasime enda ajupotentsiaali viktoriiniküsimustele vastuseid genereerides, kolmapäevasesse ajarännaku päeva mahtus tohutult hariv orienteerumine vanalinnas. Neljapäevasel varahommikul jõudsime kooli üsna väsinutena, kuna pärast orienteerumist veetsime jumalatega mõnusalt aega ning unetundi jäi keskmise realisti 5,5h-st veel vähemaks. Hommikul 7:15 kooli tulles kuulasime jumalate sügavat ning üldharivat loengut ning tegime märkmeid, et neile korralik referaat esitada! Mõnel õnnetumal õnnestus selle päeva jooksul isegi tunnis paar kiiret uneminutit teha. Reedel toimus koolis pidulik ristimistseremoonia, kus pärast mõningaid katsumisi, osavuse proovile panemist ning vande andmist said meist täisväärtuslikud Tallinna Reaalkooli gümnasistid.
Rebaste nädal oli imehea võimalus tutvuda rohkem nii oma klassi kui ka kaheteistkümnendikega. Ootame juba põnevusega rebaste nädalat juba natuke vähem kui kahe aasta pärast, kui saame ise jumalad olla!

kirjutas Mia Marie