Õpetajate järelkasv

5. oktoobil tähistati koolis õpetajate päeva. Erinevalt varasematest aastatest, kus on abituriendid meile tunde andnud, olime see aasta meie need, kes said võimaluse klassi ees mitmekesi endast nooremaid õpetada. Esimesed 4 tundi olid koolipäevas tavalised, välja arvatud nende jaoks, kes algklassidele tunde andsid, kuid enamike jaoks olid 5. ja 6. tund need, kus õpilased õpetaja rolli üle võtsid. Selle päeva jaoks olid kõik juba eelmisel nädalal aineõpetajatega läbi rääkinud ning kui õpetaja just ei soovinud midagi spetsiifilist õpetada, said abituriendid õpilastega teha mida iganes nad ise tahtsid ning see hõlmas mitmel juhul kahooti või kuldvillaku mängimist. Kokkuvõttes oli õpetajate päev väga meeldejääv ja vahva kogemus.

– Aleksander