Reaalkooli CS:GO turniir 18.04

Toimus Tallinna Reaalkooli sisene arvutimängu Counter-Strike: Global Offensive’i turniir. Meie klassist leidsid isolatsioonis õppimise kõrvalt vaba aega ka arvutimängurluseks osad õpilased ning esindasid nii ka meie klassi. Meie klassist komplekteeriti võistkonda Georg Mattias Lagus, Ottomar Leif, Hardi Hakk ning meeskonna peatreener Markus Kuusing. Neljas liige oli 10.c klassi õpilane Hannes Hollo ning viies liige oli võõrleegionär Gustav Adolfi Gümnaasiumist Erko Jonne Tõugjas. Esimeses mängus oli meie tiimi vastane tiim Heli Tamme Pätsid, kellest sõideti üle 16-6. Teises mängus said meie poisid hea hoo sisse ning alistasime tugeva, kuid mitte piisavalt tugeva tiimi NoCap 16-2. Finaalis tuli tõdeda vastase paremust ja võtta vastu 6-16 ja 9-16 kaotused. Saime auväärse teise koha. Turniiri võitis Nõmme Gümnaasium, aga eks seal ongi veidi rohkem aega pühendada mängudele.

-Hardi, Georg, Markus, Ottomar