Viimane sportlik asjandus

Sel aastal kogunesime spordipäevaks Kalevi staadionile 15. septembril, kuni meie armast koolimaja vallutas reaal- ja looduhariduse konverents. Kell 9.30 oli avapauk 12. ja 10. klassi jaoks – pisikesed võimlemisliigutused, kust edasi suundusid tüdrukud palli viskama ning poistel oli pool tundi vaba aega, pärast mida oli nende kord oma kiireid jooksuvõtteid näidata. Kohe pärast poiste jooksu näitasid ka tüdrukud oma võimeid 100 meetri jooksus.  Kui eelnevalt käis võistlus pigem klasside siseselt, siis 10.45 oli aeg klassidevaheliseks teatejooksuks. Meeskond üpris vaevarikkalt kokku aetud, tegime asja ära. Nagu alati, peab keegi ikka tagurpidise tulemustabeli esikoha ka haarama – see aasta vedas siis meil. Edasi tõttasid lühikeste vahedega kõigepealt tüdrukud 400 meetrit jooksma ning siis poisid poole pikemat maad läbima. Kaasa elasid meile meie toredad rebased, ergutades karjudes ning plaksutades. Sellega oligi viimane traditsiooniline sportlik ajaveetmine Reaalkoolis 12. klassi jaoks läbi. Kuigi klassiesindus oli sel korral pigem pisike, oli päev siiski vahva – sai ju pikemalt magada, liikuda ja varem vabaks!

Kommenteerimine on keelatud.