Suusapäev

Minu ja ka enamus teiste reaalikate üheks suurimaks hirmuks on suusapäev. Tavaliselt elame me lootusega, et seda ei toimu, sest õnneks on suusatamiseks peaaegu alati liiga vähe lund (eriti kui seda teha märtsis), kuid see aasta meie lootused purunesid 13. märtsil, kui me kõik pidime ennast Nõmme spordikeskusesse vedama ja seal veidi suusatama.

Suusapäev ise kestis umbes pool tundi ning oli suhteliselt kasutu kõikidele osapooltele: nii õpetajatele kui õpilastele. Pidime oma distantsi (1,4km või 2,8km) ära suusatama, saime süüa ning suundusime koju. 10. ja 12. klass pidid kooli tagasi ka minema veel (vist).
Kokkuvõtteks suusapäev ei meeldi ei õpilastele ega õpetajatele, kes selle tõttu kaotavad oma väärtuslikke tunde. Suusatada märtsis jää peal ei ole eriti praktiline ka ning seda sai vaevu suusatamiseks kutsuda.

autor: Aleksandra Lilleorg