Klassidevaheline jalgpall 6. osa

12. mai oli meie 11.klassi kõige tähtsam päev – sellel päeval kaitsesime me oma uurimistöid. Kõik said sellega edukalt hakkama, kuid jalgpallurid siiski veel puhata ei saanud. Peale kaitsmist, õhtul kl 16 kogunesime kõik veel kooli tagasi, et pidada lahing 10C klassi vastu, kes on siiani veel üks favoriitidest. Kohale oli tulnud ka palju vaatajaid ning peale paariminutilist hädist soojaks tegemist alustasimegi mänguga. Kuna tegelikult soojaks keegi ei saanud, siis oli mängupilt väga rabe ja üpriski puine, kuid ütleks, et meie olime ohtlikum pool alguses. Markuse löögid lendasid küll kahjuks väravast mööda, kuid kaitses olime üpriski kindlad ja vajadusel tegi Egert häid tõrjeid. Lõpuminutitel tuleb sisse Kristjan, kes oma tööga võidab palli ja Markus saab otse õhust lüüa kaugelt peale, löök jällegi maandub väravas ja rõõmuhõisked said õhku tõusta, olime läinud järjekordselt juhtima! Peatselt tuli ka poolaja vile ja seis on 1:0. Teisel poolajal saime rohkem soojaks ja jaksasime ka natuke rohkem joosta, 10C mängis oma liinidega väga kõrgel ja seetõttu sai Markus üpriski vabalt koguaeg kaitseliini taha palli. Korra lõi ta posti, korra napilt üle, kuid viimaks pani täiest südamest postist sisse ja tegi seisuks 2:0. Asusime oma eduseisu kaitsma ja teisel poolajal oli aktiivsemaks pooleks 10C, kuid Egerti supertõrjed päästsid meid mitu korda. Samuti tegi vapustava teise poolajal Carmel. Kahjuks siiski oma esimest nullimängu me veel teha ei suutnud ja viimasel minutil said vastased ka oma teenitud auvärava, kuid järjekordne võit oli tõsiasi. Sellise hooga liigume praegu põhiturniiri võidu suunas.

Polnud poolt nädalatki möödunud, kui järgmiseks vastaseks tuli 12B. Kahjuks oli staadionil mingi rattaeksam ja pidime alustama hiljem, mis kõigilt tuju natuke röövis, kuid mäng siiski algas. Mõlemad tiimid olid väga tujutud ja puised, 12B isegi ohtlikum. Kuni palli sai Margus, mees sööstis tormilise kiirusega äärest vastaste kasti ja leidis täpse sööduga Markuse, kes mängleva kergusega lõi 1:0. Võimalusi oli tal veel mitmeid, kuid esimesel poolajal siiski võrk veel ei sahisenud. Üpriski puine poolaeg, kuid juhtimise siiski. Teisel poolajal läks lahti korralik tulevärk ja ei möödunud kaua, kui Markus oli löönud 2:0 ning ka 3:0. Kahjuks poolaja lõpus tuli Egerti õlg liigesest välja ja mehe pidi välja vahetama. Väravasse läks Aaron, kellele kahjuks löödi ka kiirelt vastaste poolt auvärav, kuid viimasel minutil Markus vastas sellele korraliku iluväravaga, mis tõi meile viienda võidu järjest ja võimsa 4:1 võidu.

Paar päeva hiljem kohtusime oma alagrupi viimases mängus 10B-ga. 10B hoidis enne meiega mängimist viimast kohta ja pidi tulema päris ühepoolne mäng. Seda ka tuli, keegi sooja ei teinud ja alustasime mänguga väga rahulikult. Domineerisime, hoidsime palli kuni Margus healt kohalt löögile pääses ja meid 1:0 juhtima viis. Ei möödunud palju aega, kui Oliver lõi juba seisuks 2:0. Markus lõi veel poolaja lõpus karistuslöögist 3:0. Mängupilt oli ilus, kuid oli näha, et mängu mängitakse puhtalt vormistamise pärast. Teisel poolajal andsime ka rohkem võimalusi vastastele, kuid väravas säras Uku. Kuid siiski täitsa nulli peale teisel poolajal ei jäänud, kui peale mitmeid möödalööke lööb Margus siiski oma teise värava ja vormistab lõppseisuks 4:0. Oleme kindlustanud endale  vähemalt 2.koha alagrupis ja ootame uue nädala algust, kus alagrupiturniir saab oma lõpu. Seitsmest mängus kuus võitu ja väravate vahe 29-10 (nendest 19 on löönud Markus!), väga imelist jalgpalli oleme mänginud ja võime juba kindlasti tulemusega rahul olla, kuid  meie  eesmärgiks oli finaali pääsemine. Kas me teeme selle ära?

autor: Markus Mikko

pildid: Mattias Valdma

Lisas: timo 20.05.2017 13:13

Klassidevaheline jalgpall 5. osa

Ei möödunud palju aega, kuni 11A jalgpallitiim otsustas pidada järgmise mängu. Uueks vastaseks oli järjekordne kõva pähkel – 12C, kellele teadagi eelmisel aastal poolfinaalis kaotasime ja kes ĂĽleĂĽldse terve turniiri ära võitis. Muutsime taktikat ja koosseisu ning olim e mänguks valmis. Ăśllatuseks polnud 12C staarmängijaid, mistõttu teadsime, et siit on võimalik hea tuju ja tulemusega ära minna. Mängupilt seda ka kohe lubas, kui esimesel rĂĽnnakul juba Markus koksas palli väravasse ja olime asunud meie ajaloos e simest korda mängu juhtima! Ei möödunud palju, kui Markus oli löönud ka juba teise ning Margus juba ka kolmanda. Mis toimus, esimese viie minutiga olid a klassi progejad juhtimas c klassi majandusteadlasi 3:0. Kahjuks asusime seekord ise vastast alahindama ja vajusime täielikult ära. Pandi pall meie kasti, kust Rainer „CoCoOil“ Kelk selle peaga sisse koksas ja meid ehmuma pani. Poolaja viimasel minutil teenisid vastased ka penalti, mille ka ilusti ära realiseerisid. Seega, poolajale läksid võistkonnad meie 3:2 eduseisus. Teine poolaeg algas järjekordselt rabedalt ning päädis sellega, et Egert läks pisut naiivselt väravast välja ja lõi pallist mööda, mille ka vastased koheselt ära karistasid. Mis toimus jällegi, olime andnud 3:0 eduseisu käest ära… Kuid siis võttis Markus ohjad enda kätte ja otsustas kahe sooloväravaga siiski mängu ära. Meie ajaloo teine võit ja milline skalp 12C ĂĽle 5:3. Kõik olid väga õnnelikud ja uhked.
Nädal hiljem võõrustas Reaalkooli staadion juba uut lahingut, milles ka meie osalised olime. Vastaseks 11B, kellele eelmine aasta suutsime üllatuslikult kaotada. Seekord lubati vastast mitte alahinnata ja anda endast kõik. Lahing oli järjekordselt väga pingeline. Me domineerisime, kuid olime pisut kahvatud ja järjekordselt suutsime ise kaotusseisu jääda, kui õnnetul kombel Siim lööb omavärava. Olime löödud ja pettunud, kuid alla veel ei andnud. Õnneks viimase kahe minutiga suudab Markus siiski mängu viigistada ja ka meid juhtima viia, kui mõlemad tema tehtud löögid maanduvad väravas. Läheme siiski poolajale eduseisus. Teisel poolajal jätkasime oma üleolekut ning siis läks alles trall käima. Markus lööb kohe ka 3:1 ja ei möödu palju, kui lööb ka veel oma neljanda värava. Selle lisaks karistab ka Oliver vastaseid lüües 5:1. Võimalusi oli oi-oi kui palju ja oleksime võinud lüüa ka kahekohalise arvu väravaid, kuid viimase naela lööb siiski 11B kirstu Markus, kes lööb oma viienda ja vormistab mängu lõppskooriks 6:1. Milline võit! Oleme vaheajale minnes tabelis teisel kohal (10C järel).
Vaheajalt naastes soovis meiega koheselt mängida 10A, et välja selgitada parim progeklass. Kõik tundus hästi minevat, kuid viimasel hetkel soovib 10A mängu teadmata põhjustel ära jätta, kuid kõigi õnneks mäng siiski toimus. Nagu ka oli 12C vastu, alustasime suurepäraselt, kui juba esimesel rünnakul viib Margus meid 1:0 juhtima. Ei möödunud palju aega, kui Siim oli viinud meid ilusate löökidega juba 2:0 ja 3:0 ette. Mäng oli sellega praktiliselt tehtud ja asusime sõna otseses mõttes lustima. Lööke tuli igast otsast ja võimalusi oli kahekordne arv. Poolaja lõpus veel lõi Markus karistuslöögist 4:0. Seega poolajaks oli praktiliselt mäng tehtud ja teiseks poolajaks tegime mitmeid vahetusi ja põhimehed said teenitud puhkuse. Väravasse läks Uku ja ründesse Kristjan, kes vastaseid seal hirmutas. Kahjuks olime natuke paanikas ja lasime endale lüüa kaks tagasi, mis sundis tooma mõned põhimehed tagasi. Nemad siiski otsustasid mängu ära ja Aaron viis kiirelt 5:2 tiimi ette. Vahepeal oli Allasel hea võimalus oma ajaloo esimene värav lüüa, kuid löök kahjuks ebaõnnestus. Peale seda lõi Markus veel 6:2 ja viimast korda sahistas võrku väravast väljakule liikunud Egert. Lõpptulemus oleks võinud isegi veel suurem olla, kuid Allas viimasel minutil kastis olles libises ja mäng lõppes skooriga 7:2, mis viib meid hetkel esikohale, kuid ees on ootamas veel vähemalt kolm lahingut favoriitide 10C-ga,10B-ga ja samuti 12B-ga. Edasipääs peaks olema praktiliselt kindel, kuid lähme seda veel kindlustama. Aitäh kõigile jällegi, kes vaatamas käivad! Sellest on palju abi. <3

Lisas: timo 09.05.2017 19:48

Klassidevaheline jalgpall 4. osa

Peale pikka suvepuhkust, pool aastat koolis õppimist ja uue aasta möödumist on lõpuks tulnud aeg alustada kõige prestiižsema turniiriga klassidevahelistes võistlustes – selleks on klassidevaheline jalgpall. Hooajaks ettevalmistumine toimus kõigil iseseisvalt, kuid kui ilmad soojemaks läksid, siis läksime ka kõik koos peale kooli (ja tundide vahel) staadionile  mängima.

Lisaks saime veel Erik Mäe juhendamisel käia TIKis uusi väravaid varastamas, mis oli meile jõutreeningute eest.

Peale pikka treeningperioodi tuligi aeg ennast proovile panna. Selleaastaseks hooaja avamänguks otsustati alustada rivaali 11C klassi vastu. Mõlemad meeskonnad olid juba pool tunnikest väljakul soojaks teinud, kui kõlas mängu avavile. Algus oli väga paljulubav, vastased andsid palju ruumi ja ohjad meie kätte. Saime palliga palju liikuda, kuid mängule  mindud taktika ei toiminud üldse. Mõlema võistkonna poolelt oli väga laisk ja rabe mängupilt. Kahjuks esimene ohtlikum moment tekkis vastastel, kui Joel „Duracell“ Hussar pääses Siimu ja Markus vahelt jooksu ning tegi kauglöögi, mis ei tundunud ohtlik ja lendas värava keskele. Kahjuks siiski pall libises Aaroni näppude vahelt väravasse, seis on 0:1. Järjekordselt kaotusseisus. Panime natuke tempot juurde, kuid olukordi otseselt ei tekkinud. Teenisime mõned nurgalöögid, kuid vastaseid oli igal pool vastas. Kahjuks uuesti juhtus ohtlik moment meie värava all, kui korvpallitalent Kristofer „Kräsu“ Veismann äärelt löögile sai. Õnnetuseks libises seegi pall Aaronil näppude vahelt läbi ja oligi seis 0:2, mis ei illustreerinud mängu. Markus hakkas rohkem enda peale võtma ja suutis kauglöögi väravasse saata, tehes seisuks 1:2. Poolaja vile kõlas ning läksime pidasime pisikese  koosoleku. Teisel poolajal püsis kaitse suurepäraselt, kuid ründes oli Markusel väga raske, sest C klass oli tema peale pannud kaks meest. See-eest oli siiski Markusel paar korda võimalus mäng viigistada, kuid kahjuks seekord seda ei juhtunud ja pidime esimesest mängust võtma napi kaotuse. Aitäh kõigile, kes viitsisid järjekordselt kaasa elada. J

Mõned rõõsked meemid:

Lisas: timo 09.04.2017 11:38

Suusapäev

Minu ja ka enamus teiste reaalikate üheks suurimaks hirmuks on suusapäev. Tavaliselt elame me lootusega, et seda ei toimu, sest õnneks on suusatamiseks peaaegu alati liiga vähe lund (eriti kui seda teha märtsis), kuid see aasta meie lootused purunesid 13. märtsil, kui me kõik pidime ennast Nõmme spordikeskusesse vedama ja seal veidi suusatama.

Suusapäev ise kestis umbes pool tundi ning oli suhteliselt kasutu kõikidele osapooltele: nii õpetajatele kui õpilastele. Pidime oma distantsi (1,4km või 2,8km) ära suusatama, saime süüa ning suundusime koju. 10. ja 12. klass pidid kooli tagasi ka minema veel (vist).
Kokkuvõtteks suusapäev ei meeldi ei õpilastele ega õpetajatele, kes selle tõttu kaotavad oma väärtuslikke tunde. Suusatada märtsis jää peal ei ole eriti praktiline ka ning seda sai vaevu suusatamiseks kutsuda.

autor: Aleksandra Lilleorg

Lisas: timo 25.03.2017 18:24

Klassidevaheline võrkpall

Sel laupäeval 11. veebrualil toimusid klassidevahelise võrkpalli esimese alagrupi mängud, kus osales ka meie klassi koosseis. Meie koosseisus oli seitse mängijat, nendeks olid Johanna, Markus, Uku, Rene, Aaron, Egert ja Marten. Meie tiimi kapteniks sattus kuidagi Markus, kes on pigem siiski jalka mängija. Enne esimest mängu lausus Markus ka veel põhjapanevad sõnad, millega oli terve tiimi saatus otsustatud: “Ma hakkan nĂĽĂĽd carry’ma” Pärast esimest mängu oli aru saada, et Markuse sõnad ei vasta kuidagi tõele. Esimene game 10.a vastu lõppes seisuga 25-6 ning teine game 25-9. Ilmselt pole vaja isegi selgitada, et ainuke asi, mida meie selles mängus võitsime, oli loos. Teine game 10.b vastu polnud enam nii laastav. Kaotasime esimese game’i tulemusega 25-14 ja teise 25-16. Pärast teist mängu kaotasin ma järje lõpupunktide lugemisel, sest jõudsin järeldusele, et me vist sellel võistlusel midagi ei võida. Kuid ma eksisin selles. Neljas mäng 12.c vastu ning võit oli meie. Kuigi me saavutasime selle võidu vaid tänu sellele, et 12.c ei viitsinud mängida ning võit kuulus sellele, kes kivi-paber-käärid võidab. Selle võidu tõi meile koju Markus. Tundub nii, et ta siiski carry’s meie tiimi ära. Kokkuvõttes pole oluline, kes võidab või kaotab, sest a klassis võidab ainult sport.

pildid: Aleksandra Lilleorg

Lisas: timo 15.02.2017 19:40

Vabalava

1. veebrualil toimus Reaalkooli vabalava, mida korraldati juba viiendat korda. Võistluses esinesid 11. erinevat artisti või gruppi, meie klassist oli esinejaid kolmes esituses. Külalisesinejateks olid Maian ja Karl-Kristjan, kes osalevad see aasta ka Eesti Laulul ning bänd The Boondocks. Lisaks esinesid ka Füüsikud ehk Reaalkooli füüsika õpetajad.
Kuues esineja oli meie klassist Uku Kert Paidra koos oma isaga. Nad esitasid Liszti “Ungari Rapsoodiat”. Seitsmes oli koosseis nimega Kuumad Pannkoogid, kus oli viiuldajaks mitte keegi muu, kui meie klassi Karl-Erik Märtson, kes esines looga “Shatter Me”. KĂĽmnendaks esinejaks oli koosseis XOXO, kus laulsid ka Greete ja Del Remi. Nad esitasid mash up’i Drake’i lugudest “Hotline Bling” ja “One Dance”.
Žürii lemmikuks osutus bänd nimega Around The Sun ning publiku lemmikuks valiti Mr Undress ehk Andres Haavik, kes esines tantsuga.
Oli hästi tore vaadata oma loomingulisi koolikaaslasi. Aitäh korraldajatele ja loodame, et Reaali vabalava toimub ka järgmine aasta.

pildid: Taavi Sepp

Lisas: timo 10.02.2017 11:57

Jõuluball

28. dec
“Kallis päevik
Täna käisin Tallinna Reaalkooli jõuluballil.
Rahvast oli sitta-kanti
Aga ma ei teadnud väga kedagi
Meie lennust oli märkimisväärselt vähe rahvast.
Pärnu inimesi oli palju see-eest
Tantse saatis suht ok puhkpilliorkestri muusika. Ladina tantse puudutati rohkem kui standardtantse doe.
KĂĽmnendikke oli palju
I suppose
Orkester tegi 2 pausi. Nende pauside ajal esinesid inimesed. Meelde jäid Märtsoni ja kluge duo, mertsoni soolo ja maiani laul. 4h ballitantsude vms järele tuli kerge disko and what not
Mis kestis 2h?
Igatahes sellest hetkest edasi, nende 2? tunni jooksul balli kĂĽlaliste arv jagati sujuvalt kolmega.

Jõululaat ja jõulupidu

Gümnaasiumi jõululaat 16. detsembril toimus gümnaasiumi jõululaat, kus kohast ka meie klass osa võttis. Meie klassi esindasid seal Liisa Marie ja Georg, kes müüsid seal juustuvõileibu, mida meie klass pakkus ka eelmine aasta. Ka kõik teised klassid olid välja pannud erinevaid hõrgutisi nagu glögi ning maitsvaid kooke.

Gümnaasiumi jõulupidu toimus 21. detsembril. Peo teemaks olid 2000ndad. Igale klassile loositi üks aasta, millega nad pidid jõulupeo playboxil esinema. Meie klassi aastaks oli 2003. Gümnaasiumi jõulupidu hakkas küll kell kuus, aga meie klassi esinejad olid koolis juba kella kolmest, et hakata valmistuma playboxiks. Johanna ja mina tegime meiki. Helena oli toonud kooli hunnikutes riideid ja parukaid. Me kõik olime esinemiseks valmis.

15725839_1267853736607849_1239470285_o 15776285_1267853743274515_1583599446_o 15778347_1267853749941181_1033414824_o

Kui lõpuks kell sai kuus, siis kogunesime kõik aulasse. Terve gümnaasium oli ootusärevuses. Õhtujuhid juhatasid jõulupeo sisse ning õige pea alustasti esinemistega. Meie klass esines kolmandana. Meie esitus koosnes viiest erinevast loost ning meie klassist esinesid umbes 10 õpilast. Esimeses tantsus olid Kristjan, Rene, Del ja Margus. Teises tantsus oli staariks meie klassi Beyonce ehk siis Märtson ning Johanna ja mina tantsisime tausta. Kolmandas esinesid Oliver, Kristjan ja Liisa. Neljandas Helena, Johanna ja mina. Viimases tantsus esinesime kõik koos.

15730832_1267857066607516_1744905453_n 15731289_1267857139940842_1261539473_n 15731605_1267857169940839_603041281_n 15782278_1267857106607512_639495848_n 15782822_1267857123274177_363512989_n

Playbox läks meil väga hästi ja ise olime rahul. Publiku lemmiku auhinna sai 12.c. Kokkuvõtteks oli selle aasta jõulupidu hästi tore ning seda saab kindlasti ka aastate pärast meenutada.

õukonna fotograaf: Mattias Valdma

Lisas: timo 27.12.2016 13:49

Klassidevaheline korvpall

1. novembri hommikupoolikul kogunesid koolimaja hiiglaslikku võimlasse 5 gümnaasiumiklassi: 10a,10c, 11a, 11b, 11c. Põhjuseks oli järjekordne klassidevaheline korvpallivõistlus ning märgipeo järgseid kadusid alguses ei paistnud, kuid päeva lõpuks kadus peavalu leevendama 11b.

Pika skautimise tulemusel saime teada, et igas klassis peale meie on vähemalt üks korvpalliga(tipptasemel) tegelev poiss. Meiegi au ja uhkus Mattias Kitsing oli kohal, aga kahjuks on juba tema tipphetked aastate tagused. Meie klassi au proovisid kõrgel hoida esinelik: Markus, Marten, Uku ja Mattias. Pingilt tugevdasid meid Egert, Aaron, Margus ja Oliver. Meie motivaatioriteks olid varajastel hommikutundidel ka kohale jõudnud Liisa, Gerda ja Rene.

Esimeses mängus tuli kohe vastaseks igipõline rivaal ja valitsev meister 11C, kes aumehelikult andsid viisakalt nõrgematele mängumeestele head soojendust meie näol. Mäng oli isegi põnevam, kui nad ise ootasid ja pinget jagus vähemalt esimeseks kaheks minutiks, kui mänguseis oli viigis. Siis valitsev meister läks oma teed ja kahjuks poolajaks olime 6-18 maas. Teisel poolajal tulid ka põhimehed mängu ja kaitses oleks võinud meie asemel seista ka pulgad, sest iga vise kukkus sisse vastastelt. Aga oma tegid ees ära ka Marten ja Markus, kes olid ka lõpuks tiimi resultatiivsemad. Kumbki viskas mängus 7 punkti ja lõppskooriks oli sümboolne 22-51.

Teises mängus võõrustasime 11Bd, kelle superstaar Herodes tahtis oma ego paisutada ja otsustas mängida ühemehelises vähemuses. Vastastel oli väljakul 2 ja meil 3 meest. Esimene poolaeg oli paljulubav, kui visked kukkusid ja Marten-Markus-Mattias(Kolm M-i nagu koridoridestki jutustati) suutsid Herodese kinni panna ja poolajaks juhtisime 18-16. Kahjuks teiseks poolajaks samat hoogu ei jätkunud ja B klassi hiiglane sai soojaks ning lõpetas meie lootused saada oma ajaloo esimene võit, kui mängu lõpuks seisis tablool 36-41 valus kaotus. Resultatiivsemaks mängijaks oli jällegi Marten, kes säras 13 punktiga.

Kolmandas mängus tuli vastaseks 10A, kellega lootsime enne turniiri põnevalt madistada, sest progejad nagu meilgi ja ei oodanud, et tullakse vastu hoopis nelja tegijaga. Õnneks nemadki viisakalt oma parimat mängijat ei väsitanud eriti palju ja püsisime natukenegi mängus, kuid visked lihtsalt ei kukkunud. Mis teha, kui viskeoskust meie tiimis eriti stabiilselt ei esinenud ja kahjuks pidime jällegi võtma vastu suure kaotuse, tablool seisis 19-48, kuid mängu lõpus pakkus Markus buzzerbeateriga fännidele midagi, mille üle ka rõõmustada. Siin mängus oli samuti Marten resultatiivsem, kui viskas 11 punkti.

Viimases mängus kohtusime 10Cga, kes oli juba alagrupi võidu juba praktiliselt kindlustanud ja jällegi viisakalt panid väljakule ühe mitte nii oskaja palluri, kes soojendusel viskas sisse ühe korvi 20st. Mängus miskipärast mees viskas praktiliselt 100%, kuid see selleks. Meiega tehti uut ja vana ja olime saamas korraliku koslepit, kuid sarnaselt eelmisele mängule otsustas Markus anda fännidele midagi tagasi ja ütles, et teen midagi fännidele ning tabas keskväljakult viske. Kuid see oli praktiliselt ainus tore moment sellest mängust, kui saime järjekordse kaotuse, seekord 25-48. Resultatiivsemat mängijat me ei suutnud välja kahjuks selgitada.

Kuid nagu õpetaja Luuk ütles, et tähtis on osavõtt, siis selle eest peaks meid küll uhkusega kiitma, sest meil oli kõige pikem pink ja kõik lahkusid hea ja mõnusa tujuga ning veetsime lõbusalt ühe laupäevase hommikupooliku. Küll järgmine aasta saame oma ajaloo esimese (ja võibolla ka ainsa) võidu.

14971819_1308241962560669_2006509628_n 15086466_1308242015893997_852088589_n

Lisas: timo 13.11.2016 12:18

Märgiaktus ja märgipidu

11. november oli 10. ning 11. klassi õpilastele päev, kus kõik tunnid olid 10 minutit lühemad ning, millal viimast tundi ei toimunud, kuid abiturientidele oli see reede vägagi oluline, sest just sel päeval said nad kätte oma lõpumärgid. 8. tunni ajal kogunesid kõik gümnaasiumi klassid aulasse pidulikku märgiaktust kuulama. Aktus algas abituuriumi sisenemisega, mille järgnes hümn ning direktori kõne. Pärast pidas kõne 12.a klassijuhataja ning esinesid Reaalkooli andekad muusikud, selle järel hakati ükshaaval kutsuma aula ette abituriente, et neile lõpumärgid rinda panna. Aktuse lõpus kutsusid märgipeo peremees ja perenaine kõiki gümnaasiumi õpilasi märgipeole. Märgipeole hakkasid gümnasistid saabuma kella kuuest. Peol oli kohal ansambel ning kõik said näidata oma tantsuoskuseid erinevate tantsudega. Märgipeolt ei puudunud ka Piret Otsa seltskonnamängud, millest oli kõikidel lõbus osa võtta. Kell sai 9 ning siis lõppes märgipidu meie jaoks, sest siis alustasid kõik abituriendid 10. ning 11. klassi õpilasi välja laulma. Järgmisel märgipeol saame juba meie seda teha!

Lisas: timo 12.11.2016 16:51