31. august

31. august pidime tulema veel enne reaalset koolialgust korraks kooli. Alguses erilist aimu polnud, et mis saama hakkab, kuid see sai peagi selgeks. Alustuseks saime esimest korda näha ĂĽksteist klassis 401 ja nagu uue seltskonnaga ikka, oli ĂĽpriski vaikne ja kõik, kes ĂĽksteist tundsid hoidsid kokku. Tegime väiksed tutvustusringid, et mis koolist tuleme ja millega tegeleda meeldib ning siis tuligi klassi meie klassijuhataja Tiia Luuk. Tema järgi läksime koolistaadionile, kus ootasid meid teised klassid, klassijuhatad ja õp Otsa ning õppealajuhataja Martin Saar. Siis peeti suhteliselt pikk loeng igasugustel teemadel – rebastenädal, arvestustenädal, perioodõpe jne. Leidus inimesi kes kuulasid, kes võitlesid herilastega, kes lobises oma sõpradega. Loeng peetud, hakkas Otsa tegema alati lõbusaid seltskonnamänge, mida siis tehti oma klassi siseselt. Lihtsad mängud, kus sai pisut ennast tutvustada ja teiste nimesid tundma õppida. Esimene emotsioon oli väga tore ja loodan, et ei olnud ainuke, kes uue klassiga ĂĽpriski rahul oli.

Autorid: Markus Mikko, Georg Suits