1. september 2018

Ăśks sĂĽndmuste- ja mälestusterohke suvi on taas lõpule jõudnud ning aeg on jällegi pidulikud riided kapist välja tuhnida ja varajasel laupäeva hommikul kooli sammuda. Kooli jõudes tulid aga vastu kurnatud klassikaaslased, imeilusad Reaali mĂĽtsid peas, ning tõstsid tuju koheselt lakke. Niisiis kuulasime kõik koos traditsioonilist avaaktust ning ĂĽksteise seiklusrohkeid ja kaasahaaravaid suvelugusid. Kui aktus sai läbi, siis nägime lõpuks ka oma kallist klassijuhatajat, kes pani kooli alguseks kohe sĂĽdamele ka kauaoodatud UT, aga sellega on aega ju – tähtaeg on alles märtsis. See aasta polnud 1. september kĂĽll nii oluline kui 10. klassi või järgmise aasta oma, kuid toreda ja meeldejääva kooliaasta alguseks kõlbas kah.

Kommenteerimine on keelatud.