Reaal 138

Esmaspäeval, 30septembril oli kogu klass pidulikult riietatud. Oli ju Reaalkooli 138.sunnipaev. Oli ilus päikseline päev, vastav meeleolule. Nagu tavaks, tuli klassijuhataja tunni ajal meile oma kooliajast raakima Tallinna Reaalkooli vilistlane. See kord oli selleks Tanel Joon 118.lennust, kes rääkis meile lisaks ka kliimastreikidest. Pärast klassijuhatajatundi suundusime staadionile, kus toimus igaaastane aktus. Seal pidas direktor kõne ning anti ka auhindu olümpiaadide eest, mis olid suvel toimunud. Lisaks sellele anti ka stipendiume. Pärast seda saime hakata Maria tehtud kooki sööma. Kõigil oli lõbus, räägiti omavahel ja söödi kooki. Sellega oli ametlikult koolipäev läbi, kõik läksid edasi sinna, kuhu neil oli vaja minna.

Teksti koostas Helena.

Klassijuhatajatund vilistlasega

Reaal, reaal, reaal hurrraaaa!!

Pidulaud

Klassipilt

Pildid tegid Mia- Loviise ja Saskia

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 68

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.