Kooli lõpp ja 6. klass

Palju õnne! Elasime üle pool kooliteest ja II kooliastme! Kõik on nüüdsest edukalt 7.b klassis. Teisipäeval (11. juuni) toimus aktus, kus anti kätte kiituskirjad ja loeti moraali suve jaoks. Kiituskirjade puhul õnnitleme Ingridit ja Kaisat. Ingridit tuleb taas õnnitleda ka eduka osalemise eest ühiskonnaõpetuse ja inimeseõpetuse olümpiaadil. Järgmine aasta algab süvendatud õpe ja kaasneb ka rohkem olümpiaade, nii et kõigil on võimalus. Igatahes ilusat suve seitsmendale b-le ja, olgu B alatiseks barem kui alb A- klass!!! Kohtume teisel septembril aktusel.

P.S! Meiega ühineb c-klass, nii et asjad lähevad huvitavaks. Neile on veel tsitaat mõtlemata.

Mõned pildid aktusest ja sellest, mida me II poolaastal tegime:

Kohtumiseni

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 68

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.