Tuhamäel

Täna olime koolitundide asemel hoopis Tuhamäel väljasõidul. Olime seal koos 5. a klassiga. ˇTuhamäel tegelesime suusatamise ja lumelauatamisega ( ja kukkumisega). Leidsime ka salajase pisikese ja salapärase metsaraja läbi tiheda männi ja kuuseetsa (asukoht on salajane, tohivad teada ainult meie klassi õpilased)! Pärast suusatamist suundusime plaanivälisele tegevusele tuubikiigu üle koormamisele koos a klassiga (midagi hullu ei juhtunud, ärge muretsege). Seejärel kui asi juba väikeseks katastroofiks hakkas kitsuma läksime sööma. Lõpuks avastasime, et oligi aeg suunduda tagasi kooli poole. Istusime bussi ja hakkasime mängima telefonimängu, kus kilpkonna kilbi ajaloost sai banaan ning muidugi käis asja juurde ka laul või meie klassi puhul pigem kriiskamine: “Mu isamaa, mu õnn ja rõõm…”.

Tekst:Saskia Pildid:Saskia, Annabel, Remo ja Kristi (klassijuhataja)

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 68

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.