Lahe asi!

HITSA korraldas sel kevadel teist korda õpilaste digiloovtööde konkursi „Lahe asi“, kuhu laekus 122 tööd 320 õpilaselt.  Sellele konkursile oodati  põnevaid ja uudse lahendusega loovtöid, mida saab iseloomustada sõnaga „lahe asi“ ning mis aitavad kaasa erinevate teadmiste omandamisele.

Meie klassist osalesid sellel võistlusel 4  tiimi oma lahedate töödega :

Kõik tiimid said ettevõetud töödega suurepäraselt hakkama ning kaks neist

• Matemaatiline labĂĽrint
  • Ă•ppimine ongi LAHE ASI

kutsuti ka võistluse finaali, mis toimus Tallinna Loomaaias.

Finaalis esitlesid kõik kohalesaabunud finalistid oma töid ning päeva lõpuks kuulutati välja võitjad.

Oma vanuserĂĽhmas said vahva töö eest tänukirjad Annabel ja Pärtel ning Karoli Maria, Ingrid ja Kadri-Liis tööga “Ă•ppimine on ongi lahe asi “võitsid  III auhinnalise koha!

Palju õnne!

Suur tänu kõigile tiimidele ja nende  juhendajatele – laste vanematele!

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 68

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.