Koos isaga

Kogunesime koos isadega 6. novembril Reaalkooli võimlasse, kus meid ootasid spordiklubi treenerid  Thea, Katrin, Rait. Nende juhendamisel pidasime 1. a laste ja  isadega maha mitu vägevat pallilahingut ja kisasime hääled omasid ergutades kähedaks! Viimane mäng, maastikumäng, toimus aga terves suures majas …Kui kõik isa-lapse võistkonnad olid koolimaastikult  tagasi jõudnud, algas autasustamine. Punkte kokku lĂĽĂĽes selgus, et esimest kohta jagavad kõik osalejad ja erilist äramärkimist leidis  isade sportlikkus- nemad said meilt kaela kullast medalid!

Suur tänu kõigile osalejatele, spordiklubi õpetajatele ja kaasaelajatele!

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 68

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.