Ööbimisega klassiõhtu

1. veebruaril oli 6.b esimene ööbimisega klassiõhtu koolis ehk klassiöö. Plaanisime seda võrdlemisi pikalt ette ja analüüsisime erinevaid mõtteid. Klassiöö algas koolis kogunemisega ja ajasime muusika saatel juttu. Järgmiseks oli korraldatud viktoriin, mille teemaks oli meie klass. See oli lõbus ning kõik said meenutada eelnevate kooliaastate sündmusi, mille kohta viktoriinis küsiti. Edasi olid plaanitud spordimängud. Mängisime võimlas pallimänge ning tegime muid huvitavaid asju. Korraldajad olid meile väga huvitava mõistatusmängu korraldanud. Igale rühmale anti muna, mis pidi peale kukkumist terveks jääma. Lahenduseks anti kasutada õhupalle, teipi, puitvardaid ja ka muid materjale. Lõpuks olid kõigil omad riistapuud valmis ning mäng lõppes mõnusa viigiga. Ööbida said kõik, kes soovisid. Osad tahtsid klassiööst viimast võtta ning nemad tegutsesid varaste hommikutundideni. Mängiti kaarte, jutustati omavahel ja söödi ära viimased saiad Nutella pähklikreemiga. Lõpuks väsisid ka viimased ärkvelolijad ning said nemadki paar tundi koolimajas magada. Aitäh korraldajatele vahva klassiöö eest!

Autor: William Vodi