Karantiini kehaline

Karantiiniaegne kehaline oli omamoodi katsumus. Õpetajatel jätkus fantaasiat õpilaste füüsilise vormi hoidmiseks huvitavate ülesannete väljamõtlemisel. Näiteks pidime kujundorjenteeruma, trikivideoid tegema, treeningkava koostama, NATO testi tegema ja iga päev 45 minutit värskes õhus liikuma ning seda Endomondoga tõestama. Enamus asju oli õpilase ja õpetaja vahelise aususe peale üles ehitatud ning õpetajale piisas lihtsalt kui ta sai õigeaegselt tagasisidet õpilase füüsilise aktiivsuse kohta. Õnneks olid õpetajad väga mõistvad ja jäid rahule ka väga loominguliste lahendustega ülesannete täitmisel. Meie kehalise õpetajad said keerulise olukorraga hästi hakkama ja loodetavasti õnnestus neil kõiki õppilasi motiveerida pisutki rohkem liikuma, mis on eriti programmeerijatele väga oluline.

-Triin