Teatrireisi nädal

Seekordne koolinädal algas pika esmaspäevaga. Pärast tavalist koolipäeva läksime Viljandisse Ugala teatrisse, kus vaatasime etendust “Orpheus allilmas”. Enne etenduse algust oli kõigil tunnike vaba aega, et teatri läheduses ringi käia ja osta omale meelepärast kehakinnitust. Pärast etendust sõitsime oma elukoha järgi jaotatud bussidega koju. Tagasisõidul kulutati aega oma naabritega vesteldes ning mõnel juhul ka vaadatud etenduse üle arutledes. Kuigi sõiduga jäädi rahule, ei olnud etendus paljudele meeltmööda ning jõuti järeldusele, et etendus ise ei olnud seda reisi väärt. Esmaspäev venis tohutult pikaks ning mõnel õpilasel õnnestus kodust ära olla suisa 19 tundi. Teisipäevast neljapäevani toimus koolis vähe, olid tavalised koolipäevad, kuid esmaspäevasest pikast reisist tingitud väsimus räsis kõiki. Meie klassil õnnestus väsimuse tundest nii mõnedki tööd edasi lükata. Reedesel koolipäeval oli klassijuhataja tund, kus meile tuli pangandusest rääkima ja oma mõtteid jagama meie klassivenna isa: Erkki Raasuke. Meile anti üldine ülevaade sellest, kuidas töötavad pangad, mille põhjal antakse välja laene ning ka sellest, kuidas on jaotunud majanduslik võrdsus. Tund oli informatiivne ja huvitav: saime ka tulevikuks nii mõndagi kõrvataha panna. Ka nädalavahetusel oli koolis tegevust. Laupäeval toimusid tüdrukute võrkpalli ühe alagrupi mängud, milles osalesid 10.C, 10.A ja 11.B naiskonnad. Meie klassi võistkond võitis ühe mängu 10.A vastu ning kaotas teise 11.B-le. Alagrupist pääses edasi 11.B klassi võistkond.