mai

mai 2016

2016

Selle õppeaasta viimase lehe eesotsas on juba täiesti uued tegijad. Samal ajal kui abituriendid veedavad oma viimaseid päevi koolis, valivad kümnendikud esimesed uurimistöö teemad välja. Ning samal ajal kui Kertu ja Johanna liiguvad sammhaaval juba laia maailma, oleme võtnud ohjad enda kätte ja kokku pannud meie esimese lehe.RP_mai2016
Siinkohal soovimegi tänada kõiki kalleid abituriente, ilma kelleta poleks Reaali Poiss olnud viimased aastad see, mis ta on.
Aitäh Johannale, kes juhtis kogu kollektiivi alati kindlakäeliselt edasi ja oma entusiasmiga teisigi motiveeris.
Aitäh Kertule, kelle head mõtted ja ideed olid alati inspiratsiooniks.
Aitäh Kadri-Annile, kelle asjakohased kadrikatuurid tõid muige suule ka hallil koolipäeval.
Aitäh Christianale, kellega käis alati kaasas hea tuju ja julge pealehakkamine.
Ja aitäh Laurale, kelle kunstilised kaanefotod alati kutsusid lehte koduteele kaasa haarama.
Kõrget lendu Teile!
Meie omalt poolt lubame järgmiseks aastaks vähemalt sama tegusat ja hoogsat Reaali Poissi, nagu see ikka olnud on. Uus aasta toob kindlasti uusi väljakutseid, kuid kõige tähtsam on siiski kogu protsessi nautida, mida me kindlasti ka teeme.
Ja teie, armsad reaalikad, nautige suve! Nautige, et alustada järgmist aastat veelgi hoogsamalt ja tegusamalt, kuhu iganes tee teid ka ei viiks.
MIREL JA OLIVER
Sisukord
lk 2 Toimetaja veerg “hiliskevadine paradoks”,
lk 3 Ajakapsel “Augu täide”
lk 4-5 Teadusfestival “Teaduse- ja söögipidu 2016”
lk 6-7 Intervjuu “Ema ja tütar Reaalis: Anu ja Maarja Kell”
lk 8 Arvamus “Lyonell Simon Doitwrightnow`i kõne lordide kojas”
lk 9 Statistika “Kuhu lendas 130. lend?”
lk 10 Looming “Karu poeg МИЛИЦ II”
lk 11 Nuputamisnurk
lk 12-13 Tegusad reaalikad “Kertu ja Johanna”
lk 14 Looming “Luulebattle”