apr.
29

aprill 2016

2016

Selleks ajaks, kui leht ilmub, ei ole mina enam peatoimetaja. Selleks hetkeks on nii minul kui Johannal, nii Christianal kui Kadri-Annil ära olnud nii tutipäev, lõpukell kui esimene riigieksam. Me võtame kaasa kõik 12 aasta jooksul õpitu ja kogetu ning vormistame need kirjandilõikude ja arvutustehetena, jättes pisikesed omapäi toimetusse mängima. Ärge kaktusepotti toimetuse ruumis ümber ajage!RP_aprill2016
Kolm aastat Reaali Poisis ei olnud raisatud aeg – ma sain uued sõbrad ja kontaktid, uued kogemused ja mälestused ning mitu-mitu rida CVsse. Aitäh, Kaisa, et sa mind esimest korda koosolekule kaasa kutsusid! Aitäh, Johanna, et sa mind enda kõrvale võtsid! Aitäh, Kadri-Ann ja Christiana, et lasite ennast kaasa tõmmata! Aitäh, õpetaja Piret, et meid suunanud olete! Aitäh, raamatukoguhoidja Karin, et toimetuse võtit oma turvalises sahtlis hoiate! Ning aitäh kõikidele, kellel on jagunud mõni hea sõna meie inspireerimiseks!
Aitäh, Maian, Iris, Maria, Triin, Emma, Rene ja Rene, Johanna ja kõik, kes nimetamata jäid, et te selle viimase aasta nii kihvtiks tegite! Aitäh, Uku, et sa ikka suudad selle REKi välja võluda! Aitäh, Mikael, et sul nii hea eesti keel nii heade arvamustega käsikäes käib! Aitäh, Kertu, et mu nimekaim oled, ja aitäh, Tomi, et koosolekutel söömas käid! Aitäh, Joosep, et Reaali Poisil olemas oled ja arvutis imesid teed!
Ja kõige suurem aitäh minu vanematele, et nad mind alguses juba Reaalkooli panid. 12 aastat 131. lennuga on olnud mitmekesised nii heas kui halvas. Meid seovad märk, sõrmus ja müts ning me kohtume veel mitu-mitu korda. On see hea või halb – vastust teab vaid elu.
Sirutagem tiivad ja lendame!
Jällenägemiseni, Reaalkool!
KERTU
Sisukord
lk 2 Toimetaja veerg “Koostegemise rõõm”
lk 3 Kadrikatuur “Kaunistuseks Taani lipud ja muud ilusat”
lk 4 Katse “Kogu tõde ühiskatsetest”
lk 5 Uudisteportaalid “Alternatiivsed uudiseportaalid”
lk 6-7 Intervjuu “Ema ja tütar Reaalis”
lk 8 Arvamus “Ideaalne president”
lk 9 Arvustus “Uussiiruse esimene rehepaplus?”
lk 10-11 Tegus reaalikas “Kuhu kõikjale võivad viia videomängud …”
lk 12 Mandala. Rahustavat värvimist.
lk 13 Looming “Karu poeg МИЛИЦ I”
lk 14 Looming “Luulebattle”
lk 15 Väike maja “Said nüüd!”
lk 16 Palju õnne. Õpetajate ütlused

Loe ajalehte!

Comments are closed.