okt.

oktoober 2014

Määratlemata

Esimene periood on läbi. Neli ootab veel ees. Loodetavasti on kõik selleks valmis, sest ainuüksi esimese perioodi jooksul nägin ma kahte gümnasisti närvivapustust saamas… Ja mitte ühtegi uurimistöö küsitlust (ainult mõnda statistikaalast küsimustikku matemaatika tunni jaoks). PR_okt2014Siinkohal tahaksin ma kõigile õpilastele meelde tuletada, et ärge unustage, mis on oluline. Muidugi on hinded olulised, aga veel olulisem on uute teadmiste saamine. Miks me koolis ikka käime, kui mitte iseenda arendamiseks?
Siiamaani ootame lehe toimetusse huvitunud reaalikaid nii põhikoolist kui gümnaasiumist, kes on huvitatud Reaali Poisi tegevusest .
Seekordses lehes teeme tutvust meie uue vene keele õpetajaga, kuuleme mõnest imelisest suvisest kogemusest ning väitluse MMist. Kindlasti jääb veidi ruumi ka omaloomingule.
Ilusat sügist!
Johanna

Sisukord
lk 2 Presidendi sõna. Kes see president selline on?
lk 3 “Miks mulle ei meeldi õppida”
lk 4-6 Seiklus. “Nipernaadina Skandinaavia mägedes”
lk 7 Intervjuu. “Natalja Sinjukina”
lk 8-9 Kogemus “Väitlemise MM”
lk 10 Klassireis “Põlevkivimaa”
lk 11 Statistika “Koolitoit”
lk 12 Omalooming “Abituriendi pihtimus õpetajate päeval2
lk 13 Essee “Luule, mida endaga kaasa kannan seljakotiga …”
lk 14 Rebased “Kuidas korraldada rebastenädalat?”
lk 15 Toit “Võileivatort tuunikalaga”
lk 16 Tagakülg. Palju õnne! Ütlused

Loe ajalehte!