okt.
06

september 2014

2014

Märkamatult on lisaks suvele möödunud ka september. Sellega, mis veel kuu aegatagasi tundus nii uudne, on tänaseks juba harjutud. Uus direktor, uude õppealajuhatajad, uued klassid ja näod. RP_sept2014
Oma elu reaalkooli ühes või teises astmes alustasid 141., 135. ja 132. lennu õpilased. Viimaseid oli meil, 130. lennu õpilastel, ka au reaalika staatusesse tõsta. Kõige selle nimel pidid aga vaesed rebased nädal aega kummaliselt riides käima, jaburaid ülesandeid täitma ning kõige muu kõrvalt veel õppima ja hoolitsema selle eest, et nende jumalala alati kõht täis oleks. Loodetavasti oli asi seda väärt ja nende kolm viimast (mõnedel ka esimest) reaali aastat saavad olema meeldejäävad!
Samuti saime olla tunnistajateks sellele, kui jahmatamapanevalt targad on 141. lennu õpilased. Kellel on kodus labor, kes teab, mis on kõverpeegel. Üle kõige oli siiski väike poiss, kes teadis, et kui pudelisse teha augud, katta need teibiga, lasta vesi sisse, keerata kork peale ja võtta üks teip eest ära, siis vesi ei tule välja. Ning ta teadis ka selle põhjust.
Kas Sina, armas lugeja, oled targem kui 1.b?
KAISA

Sisukord
lk 2 Toimetaja veerg. Reaalkooli direktori tervitus.
lk 3-5 Intervjuu Martin Saarega
lk 6-9 Obama külastus
lk 10-11 Kogemus “45 päeva, et saada aafriklaseks”
lk 12 Tegus reaalikas “IDO showtantsu maailmameistrivõistlused”
lk 13 Kultuur “Laulupidu”
lk 14-15 Rebased. Sudoku
lk 16 Palju õnne! Ütlused

Loe ajalehte!

Comments are closed.