okt.

september 2013

Määratlemata

Käes on sügis. Mõnes tekitab see võib-olla hirmujudinaid, mõnes mitte, kuid alanud on uus kooliaasta, olgu emotsioonidega nii, kuidas on. Meie hulka on lisandunud palju uusi liikmeid erinevatest klassidest, lahkunud on aga auväärt 128. lend, võttes endaga kaasa Ode, Meriti ja Kristiine, RP_sept13kes olid pikka aega Reaali Poisi eestvedajad. Lühidalt öeldes: terve Poisi toimetus on välja vahetunud. Küljendama hakkab Rahel (130c), kultuurielu juhib Martin (130a), kogu üldist pilti paneme kokku mina ja Johanna (131c). Toimetusse on lisandunud suur hulk inimesi ning veelgi enam on neid, kes lihtsalt soovivad aeg-ajalt Poissi oma panuse anda. Mis ei tähenda, et me ei tahaks endale veel huvilisi.
Kallis reaalikas, kui Sul on mõni kirjatükk või mõte mida jagada, siis võta meiega ühendust! Aadress on endiselt rp@edu.ee.
Päikest
Kaisa

Sisukord
lk 2 Arvamus “Kõik on uus septembrikuus”