dets.
30

detsember 2011

2011

Kuulutan välja ennustusvõistluse. Kas jõulud tulevad lumetud? Auhinnaks jõulud (lumeta või ilma, vastavalt soovile), aasta 2012 ja võimalus näha kuupäeva 21.12.2012. Kui veel halba nalja teha, siis tean ennustusvõistluse vastust juba ette. Lund ei tule. Euroopa Liit otsustas lume sel hooajal ära jätta, sest  finantsid selle eemaldamiseks teedelt puuduvad (selle mõtte autor pole mina ja ma ei mäleta, kes on; väldin nii plagiaadisüüdistusi).
Kes aga kevadise uue eksami pärast mures või tulevikus niisama ebakindel, siis leiate seletusi. Kui miski muu ei aita, siis horoskoobile saab alati kindel olla. Nii juba iidsete aegade algusest peale.
Ma sooviksin juhtida kõigi tähelepanu riietusele, see käib eriti põhikooli kohta. Gümnaasiumiõpilased on enamuses aru saanud, et tunnis on triiksärgiga palju mugavam istuda kui dressides. Soovin, et seelikuid meenutavad poiste ilmselgelt ülemäära suured dressipüksid kaoksid koolipildist ja riietumisstiil näitaks nii õpilaste kui õpetajate arukust mitte lahedust (siin halvustavas mõttes).
Siiski, olgu kõigi jõulud, lumega või lumeta, rõõmsad ja kohtume uuel aastal.
Mari
Sisukord
lk 2 Presidendi sõna “Päkapikud …”
lk 3 Arvamus “Jumalik komöödia ja inimlik tragöödia”
lk 4 2011 lõpus “Aastalõpu eelne to-do-list
lk 5 Üleskutse “Ära bloki ja tule väitlema!”
lk 6 Test “Piparkoogitest”
lk 7 Teater “Ooperisse, ooperisse!”
lk 8 Kultuur “Pelgupaik kaitseks külma, üksluisuse ja stuupori eest”
lk 9 Ristsõna
lk 10 Horoskoop
lk 11 Väike maja “Väikese maja mõtisklusi jõuludest”
lk 12 Õpetajate tsitaate, sudoku
Loe ajalehte!

Comments are closed.