mai

aprill 2011

2011

Kuhu   garderoobist kõik mantlid ja joped ja kasukad kadunud on? Kus on märjad ja porised   saapakotid? Kodus. Kapi kõige sügavamas sopis.  Sest…  KEVAD ON KÄES!
Kevadet kuulutavad Reaalis igaastane teaduspäev, abiturientide ja eelnevast tulenevalt  s ö ö k l a j ä r j e k o r d a d e lühene mine. Kevadel saavad hoo sisse uued ettevõtmised.   Kevadel  saab Särgava pea pärast aastapikkust ootamist jälle puhtaks. Kevaditi on õpetaja Kuurmel püsiva pilvkatte puudumise tõttu hõlpsam taevalaotust uurida.
Inglismaal on tänavune kevad eriline. 29. aprillil abiellus prints William oma kihlatu Catherine Middletoniga. Milline on teejoojate järgmine kevad, küsime juba tuleval aastal Janno ja Kerdi käest.
Seniks   aga   edukaid   eksamisooritusi, parimat viimast aastat ja külma närvi uurimistööde juures!

Mari

Sisukord:
lk 2 – Presidendi sõna “TREKist saab jälle REK”
lk 3 – Uudis/Arvamus “Geenidest Araabia poolsaareni ehk teaduspäev Reaalis”, “Uurimistööst nüüd ja praegu”
lk 4 – 126. lend
lk 5 – Traditsioonid “Kaks Ernsti – pead pestakse mõlemal”
lk 6, 7 – Tegus reaalikas “Kuhu edasi – Kert ja Janno”
lk 8 – 9 – Ristsõna “Kas tunned oma kooli õpetajaid?”
lk 10-11 – Intervjuu Mart Kuurmega “Kosmosel on torkiv efekt”
lk 12 – Koolielu “Ühena Kotkaste seas”
lk 13 – Koolielu “Toolide mure lahendatud”, “Sihikindlus + kannatlikkus = edukus ehk ….”
lk 14 – Koolielu “30 km jooksmist, mis läheb sujuvalt üle komberdamiseks”
lk 15 – Kultuur “Põgenemine kultuuripealinnast”
lk 16 – Õpetajate tsitaate, sudoku

NB! Õpetajate ristsõna lahendus.

Loe ajalehte!

Comments are closed.