apr.

veebruar/märts 2011

2011

Kevad on käes, vähemalt nii väidab mulle kalender. Õues aga seda kevadsoojust tunda ei ole, ka ei ole hoomata seda niisket mõnusat kevadõhku, mis tavaliselt sõõrmeisse tungib. Tunda on hoopis kevadväsimust!? Miks muidu on vaheaeg täpselt sellel ajal? Me peame ju kuidagi seda väsimust maandama ning patareisid enne kosutavat eksamirallit laadima.
See oli minu viimane vaheaeg ning paljud päevad veetsin ma sellest koolimajas seda lehte tehes. Kas ma olen imelik? Oh jaa, kuid… Mida rohkem ma mõtlen sellele, et peagi jään ma oma arendamisvõimalu sest koolis ilma, seda vähem ma tahan koolist lahkuda. Võib-olla olen ma liiga patriootlik, kuid Reaal-kool ja Reaali Poiss on mulle andnud kindlasti redelil ronimisel kõvasti juurde. Lugege kindlasti minu klassiõe Carolini antud intervjuud, kuidas ta Avatud Ülikooli projekti kooli tõi ning kuidas tema oma kiire elutempoga Reaalis hakkama saab. Reaalkool oli esindatud nii Tartu maratonil kui presidendi vastuvõtul, sellestki on tehtud vahvad lood. Ning loomulikult saab kaeda suursuguse 100 päeva balli pilte.
Olge mõnusad!
Teie Merili
Sisukord:
lk 2 – Presidendi sõna “Realisti harmoonia”
lk 3 – Arvamus “iInimene!”
lk 4 – Uudised “Treffneristide ja reaalikate sõbrapäev”
lk 5 – Sündmus pildis “Reaalmažoor” ja “Suusapäev”
lk 6 – Sport “Sõit ühise eesmärgi nimel”
lk 7 – Vabariigi aastapäev “Presidendi vastuvõtu telgitagused”