Aasta klassijuhataja konkurss

Kui saime sellisest võimalusest teada tahtsime kindlasti osa võtta, sest meie klassijuhataja Egle Pihlap näeb enda töö kallal nii palju vaeva ning on väga aktiivne nii koolis kui ka väljaspool.

Võistlusel osavõtmiseks oli tarvis saata žüriile põhjendav tekst, miks peaks just meie  õpetaja aasta klassijuhatajaks nomineeritud olema. Otsustasime, et parim viis selle tegemiseks oleks küsitleda õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid ning panna kirja ka enda mõtted. Seda me ka tegime. Alguseks mõtlesime välja intervjuu küsimused. Üks raskemaid ülesandeid oli õpetajatega ühise, sobiva aja leidmine. Jõudsime rääkida kahe õppealajahatajaga. Egle Pihlapit kiideti väga, kui kolleegi ning eriti tõsteti esile tema aktiivsust ürituste korraldamises ning võimekust lahendada erinevaid olukordi. Saime vastustest palju abi teksti koostamisel. Kui lõpuks sai kiri valmis, saatsime selle ära ning jäime vastust ootama. Tükk aega ei tulnud mingit tagasisidet, kuid septembri teises pooles teatas Egle Pihlap meile, et ta on kutsutud Tallinna haridustöötajate tänuüritusele, kus teda tunnustatakse aasta klassijuhataja tiitliga.

Autor: Amanda Maljugina

Toimetaja: Anette Auväärt