Kooli sünnipäev!

Meie koolil oli eelmisel nädalal 135. juubel. Reaal tähistas seda lausa terve nädala. Selle puhul käis neljapäeval ühes tunnis direktor Ene Saar. Ta rääkis meile Reaali ajaloost ja meenetest, direktori tööst, Reaali vaimust. Lisaks selgus, et 132. lend kinkis Reaalkoolile ka digitaalse ajatelje. Pärast direktoriga koos veedetud tundi suundusime me kõik staadionile, kus sõime kringlit, mille pärast meil oli väike „lahing“. Lõpuks käitusime ikkagi nagu tõelised Reaali poisid ja tüdrukud:)

Reaali sünnipäevanädala puhul toimus ka laupäeval suur kontsert Estonia kontserdisaalis. Meie esinesime seal plokkflöötidega. Enne lavale minekut oli sees väike pabin, sest me pidime esinema nii-nii paljude inimeste ees ja rahva seas olid ka meie õpetajad. Kokkuvõttes läks kõik super hästi. Oleme oma kooli üle uhked! image1 image3 20160929_135119 20160929_135334image2-jpgoige