Draamateatris “Kuritööd ja karistust” vaatamas

Oktoobrikuu jooksul võttis meie klass ette Dostojevski “Kuritöö ja karistuse” lugemise ning põhjaliku analüüsi. Seetõttu pole ka üllatus, et said broneeritud piletid Draamateatri etendusele 2. novembri jahedaks hilisõhtuks.
Teatrisaali sisse astudes tervitas meid Peterburi aguleid kujutav tagasihoidliku korteriga lavakujundus. Kogu sündmustik möödus väga hästi lavastatud Raskolnikovi ja Porfiri tegelaskujudega kui ka mitte nii hästi lavastatud Sonja diskokera-riietuse ning pideva suitsuhõnguga.
Üldmulje etendusest jäi aga klassil positiivne: nii lavakujundus kui ka tegelaskujude paberilt ellu toomine olid mõnetigi meisterlikult teostatud ning ainsana häiris enamikke pikast koolipäevast tulenenud väsimus.                                                                                                                                             .
Renate
.