Distantsõpe

Algne heameel natuke pikema une üle on ammu läinud(välja arvatud siis kui saab magada üheksani). Uue tagasi löögi andis ka kella keeramine. 4 esimest tundi füüsikas ja matemaatikas ei olnud pingutus niivõrd arusaamises, vaid alustuseks ärkvel püsimise osas.  Motivatsioon on olemas, aga pigem teeks kõike muud kui õpiks. Kuigi peab mainima, et me oleme selle distantsõppe osas arenenud. Nüüd juba öeldakse enne tunni algust õpetajatele ,,Tere hommikust!” ja peale tunni lõppu ka ,,Nägemist!”. Tunnis vastatakse õpetaja küsimustele. Enne seda täitsid neid kohti 30sekundilised kuni paari minutilised piinlikud vaikused, sest keegi ei taha mingi hinna eest suud lahti teha. Lisaks on arenenud oskus paremini ja kiiremini õpetajate poolt antud programme kasutada.  Ühesõnaga praegune situatsioon kooli asjade osas on pigem ,,meh’’. Koroona- ja kevadväsimus on parim kombo ning suvevaheajani on jäänud 70 päeva – nädalavahetused ja kevadvaheaeg, mis tähendab, et veel on vaja vastu pidada 45 koolipäeva.

Karl-Martin Laasberg