Ukraina päev

Sellel aastal korraldati Ukraina kultuuri väärtustamiseks ning solidaarsuse näitamiseks meie koolis Ukraina päev.

Selle raames toimusid mitmed erinevad konkursid. Õpilaste esitatud kirjandus- ja kunstiloomingust moodustati kolmandale korrusele näitus. Samuti toimus klassidevaheline Ukraina-teemaline LEGO-võistlus. Teisel korrusel oli avatud Ukraina kohvik, mille teenitud tulu läks Ukraina toetuseks. Esimesel korrusel sai tutvuda MTÃœ Mondo näitusega Luganski oblastis paiknevast Krepi külast. Teise tunni ajal toimus aktus ning peale neljandat tundi õpetas huvijuht Piret Otsa huvilistele ukraina seltskonnatantsu. Pärast koolipäeva toimus filmiõhtu, kus näidati ühtlasi filmi “Maa kui sinine apelsin” ja seriaali “Rahva teener”.