Stiilinädal

11.-15. novembril oli meie koolis stiilinädal. Kuigi see on mõeldud põhikoolile, võtavad ka gümnasistid sellest meelsasti osa.
Esmaspäeval oli teemaks meemid. Enamik meie klassist pani jalga sokkidega sandaalid või plätud. Leppisime eelneval õhtul klassi grupis kokku, mida teeme, et teha tervest klassist üks suur meem.
Teisipäeval oli teemaks filmitegelane. Ãœks klassivend (Paul) riietus filmi “The Matrix” peategelaseks ning juhuslikult just tol päeval hakkasime ka matemaatikas maatriksit õppima.
Kolmapäeval tulid paljud kooli kauboimütsidega, sest teemaks oli metsik lääs.
Neljapäeval oli teemaks kleit. Kahjuks võtsid sellest osa vähesed. Meie klassis polnud ühtegi kleidiga poissi.
Reede stiiliks olid 90ndad. Oli näha mõningaid kirjumaid ja erksamaid kostüüme, kuid kuna 90ndate riietus on üpriski sarnane tänapäevaga, siis oli raske midagi erilist selga leida.