Märgiline päev ehk üks märkimisväärne sündmus ehk reede, mis väärib märkimist

10. november oli meie koolitee üks olulisemaid päevi: saime kätte oma kauaoodatud lõpumärgid. Ei hakka siin pikalt rääkima märgi tähendusest, samuti ei taha hakata laulma kurba nutulaulu sellest, kuidas kõik kohe läbi saab – lükkame selle kevadesse. Pika tänuväärse teksti asemel laseme rääkida ühel toredal videol meie inglite kooriga ja et teha asja huvitavaks, oleme lisanud kolm pildimõistatust, millele õigesti vastates võite ennast uhkusega Reaalkooli õpilaseks nimetada. Aga teadke, et kõige lahedamad on ikka need, kel kodus sahtlinurgas ka väljateenitud lõpumärk on. Te, ülejäänud, võite seniks oma koolimütsi või sõrmusega lehvitada..

Ahjaa, ja tervitused Ukule – väga masendav ja tõetruu kõne oli!

Kas pildil on Reaali sõrmus või märk?

Reaali märk või maffiabossi kaelakee?

Reaali märk ja Bentley logo – kumb on kumb? Ja veel olulisem küsimus – kes kopeeris keda?

Video link: https://drive.google.com/open?id=192UuUDhgBZMG7hztpWCWagdGQgifZySR