Exit room

Ühel reedel käisime Exit roomis. Seal oli lahe ja huvitav ning söök oli normaalne. Minu grupp(Liisi, Kati, Emma, Grete) käis protseduuride toas ja ma arvan, et kõige kauem läks meil aega tabaluku avamisega, sest tabalukk ei tulnud lahti või siis me lihtsalt ei osanud seda korralikult lahti teha… Meie grupp sai toast kõige kiiremini välja, meil läks 49 minutit.

Autor: Liisi

Pildid: Katriin ja Ronja

Lisas: opilane138b 11.12.2017 04:53

Klassiõhtu

Klassiõhtu oli väga tore. Mängisime mitut huvitavat mängu. Tore oli see, et oli väga palju vaba aega. Lõbus oli klassikaaslastega kuulata muusikat ja aega veeta.

Autor: Alex Eric

Lisas: opilane138b 08.12.2017 18:02

Kooli sünnipäev

Kooli sünnipäev toimus reedel 29. septembril.

Tähistasime seda alguses kuulates Tallinna Reaalkooli vilistlast meile rääkimas ja hiljem kogunedes staadionile, kus me kuulasime direktori kõne ja sõime pitsat.

Autor: Melani Meribel

Piltide autor: Katriin

Lisas: opilane138b 16.10.2017 18:20

Spordipäev

Reedel, 15. septembril toimus spordipäev. Hommikul kogunesime Kalevi staadionile ning päev võis peale hakata.

Päev algas poiste jalgpallivõistlusega ning edasi olid teate-ja iduviduaaljooksud ning pallivisked. Teatejooksus jäi meie klass viimaseks.

Autor: Ronja

Lisas: opilane138b 16.10.2017 18:06

Kuidas mõista balletti?

Neljapäeval, 7. septembril käisime muusikatunni raames Estonia teatris balletti tutvustavas tunnis, kus meile räägiti balleti sündmustest ja arengust. Meile esinesid ka kaks balletikooli õpilast. Pärast tundi jagati meile balletivihikud, kuhu saame kirjutada oma mõtteid ja analüüse erinevate balletietenduste kohta.

Autor: Kati-Liina

Lisas: opilane138b 18.09.2017 13:43

Uus kooliaasta

7. b soovib ilusat ja edukat uut kooliaastat!

Lisas: opilane138b 18.09.2017 13:38

KEAT võistlus

Teisipäeval, 30. mail käisid meie klassist Helis, Katriin, Kusti ja Eke KEAT (kaitse end ja aita teist) võistlusel. Seal oli 12 erinevat punkti ohutuse teemadel, kust igast oli võimalik saada 10 punkti. Kõigelahedam oli punktis, kus auto keerles tagurpidi ja sealt pidi seejärel välja saama. Kokkuvõttes saime me 3. koha.

Helis Lisette

Lisas: opilane138b 14.06.2017 09:56

Käisime klassiga ajaloomuuseumis, kus meile räägiti vanaaegsest Tallinnast ja Suurgildi hoonest. Tegime seal ka mõned rĂĽhma-ja paarisĂĽlesaded. Peale seda läksime Kolme Draakonisse sööma, kus me sõime suppi ja õunapirukat. Seejärel läksime Niguliste Muuseumi, kus nägime “Surmatantsu” ja muud põnevat.

Hilde Kreet

Lisas: opilane138b 14.06.2017 09:31

Klassiöö

3.-4. veebruar oli meie klassil klassiöö. Me jagasime klassi kaheks, ehk ööbisime kahes klassis. Olime rĂĽhmades ja igal rĂĽhmal oli kaasas toit ja jook.                            Mängisime koolimaja peal erinevaid mänge: Ukakas, lehvitamine, zombied, ja jookide miksimine. Ă•htul vaatasime filmi “The purge 2”.

Autor: Anette Roosiväli

Lisas: opilane138b 15.05.2017 13:14

Kumu

4.mail me käisime Kumus vaatamas näitust “Värvide dirigendid”. Meile tutvustati erinevaid maale. Kristjan Raua maale esitati kollasel paberil, mis oli lakiga ĂĽle tehtud ja mille tagajärjel hakkas sellele ilmuma tumedamaid kohti. Seal oli ka Konrad Mäe töid nagu “Maastik punase pilvega”. Pärast näituse vaatamist tegime klassiga loovtöö värvidega.

Autor: Grete Jauram

Pildiotsingu kumu värvide dirigendid tulemusPildiotsingu kumu värvide dirigendid tulemus

Lisas: opilane138b 15.05.2017 12:59