Kooli sünnipäev

Kooli sünnipäev toimus reedel 29. septembril.

Tähistasime seda kogunedes staadionile, kus me kuulasime direktori kõne ja sõime pitsat.

Autor: Melani Meribel

Lisas: opilane138b 16.10.2017 18:20

Spordipäev

Reedel, 15. septembril toimus spordipäev. Hommikul kogunesime Kalevi staadionile ning päev võis peale hakata.

Päev algas poiste jalgpallivõistlusega ning edasi olid teate-ja iduviduaaljooksud ning pallivisked. Teatejooksus jäi meie klass viimaseks.

Autor: Ronja

Lisas: opilane138b 16.10.2017 18:06

Kuidas mõista balletti?

Neljapäeval, 7. septembril käisime muusikatunni raames Estonia teatris balletti tutvustavas tunnis, kus meile räägiti balleti sündmustest ja arengust. Meile esinesid ka kaks balletikooli õpilast. Pärast tundi jagati meile balletivihikud, kuhu saame kirjutada oma mõtteid ja analüüse erinevate balletietenduste kohta.

Autor: Kati-Liina

Lisas: opilane138b 18.09.2017 13:43

Uus kooliaasta

7. b soovib ilusat ja edukat uut kooliaastat!

Lisas: opilane138b 18.09.2017 13:38

KEAT võistlus

Teisipäeval, 30. mail käisid meie klassist Helis, Katriin, Kusti ja Eke KEAT (kaitse end ja aita teist) võistlusel. Seal oli 12 erinevat punkti ohutuse teemadel, kust igast oli võimalik saada 10 punkti. Kõigelahedam oli punktis, kus auto keerles tagurpidi ja sealt pidi seejärel välja saama. Kokkuvõttes saime me 3. koha.

Helis Lisette

Lisas: opilane138b 14.06.2017 09:56

Käisime klassiga ajaloomuuseumis, kus meile räägiti vanaaegsest Tallinnast ja Suurgildi hoonest. Tegime seal ka mõned rĂĽhma-ja paarisĂĽlesaded. Peale seda läksime Kolme Draakonisse sööma, kus me sõime suppi ja õunapirukat. Seejärel läksime Niguliste Muuseumi, kus nägime “Surmatantsu” ja muud põnevat.

Hilde Kreet

Lisas: opilane138b 14.06.2017 09:31

Klassiöö

3.-4. veebruar oli meie klassil klassiöö. Me jagasime klassi kaheks, ehk ööbisime kahes klassis. Olime rĂĽhmades ja igal rĂĽhmal oli kaasas toit ja jook.                            Mängisime koolimaja peal erinevaid mänge: Ukakas, lehvitamine, zombied, ja jookide miksimine. Ă•htul vaatasime filmi “The purge 2”.

Autor: Anette Roosiväli

Lisas: opilane138b 15.05.2017 13:14

Kumu

4.mail me käisime Kumus vaatamas näitust “Värvide dirigendid”. Meile tutvustati erinevaid maale. Kristjan Raua maale esitati kollasel paberil, mis oli lakiga ĂĽle tehtud ja mille tagajärjel hakkas sellele ilmuma tumedamaid kohti. Seal oli ka Konrad Mäe töid nagu “Maastik punase pilvega”. Pärast näituse vaatamist tegime klassiga loovtöö värvidega.

Autor: Grete Jauram

Pildiotsingu kumu värvide dirigendid tulemusPildiotsingu kumu värvide dirigendid tulemus

Lisas: opilane138b 15.05.2017 12:59

Tartu ekskursioon

19. jaanuaril käisime klassiga Tartus ekskursioonil. Kui me bussiga Tartusse jõudsime, läksime esimesena Escape roomi. Seal oli väga huvitav ja lahe. Peale seda käisime me söömas ĂĽhes pubis ja seejärel läksime Eesti Rahva Muuseumisse. Seal olid näitused nimega “Uurali Kaja” ja “Kohtumised”. Need olid väga huvitavad. Peale ERMi sõitsime tagasi Tallinnasse.

Autor: Melani Meribel Laikre

Lisas: opilane138b 10.02.2017 17:35

Teatrisse minek

Meie klass käis 12. jaanuaril 2017 nukuteatris vaatamas etendust “Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal”. Etendus oli tore ja kaasahaarav, mis rääkis ĂĽhest poisist, kellel oli käsil kaks mõistatust. Nendeks olid naabri koera surm ja tema ema “surm”. Lõpuks leidis ta enda ema Londonist, sai teada, et koera mõrvar on ta isa ja matemaatika riigieksamil sai ta viie.

Autor: Gregor Ludvig Kikas

Lisas: opilane138b 15.01.2017 19:47