Nädal retsi ehk me saime jälle endast nooremaid piinata

Sellel aastal algas rets meie jaoks juba natuke varem kui tavaliselt, nimelt juba suvel, kui oli tarvis jagada rühmadesse ja valida rebased. Selle aasta retsi teemaks sai muinasjutud ja mütoloogia. Hundid lasid siiski oma fantaasial lennata ja lõpuks saadigi igasuguseid gruppe, alustades muumidest ning lõpetades urban legenditega.

Retsinädala suurim ootusärevus läks lahti juba nädal varem. Seintele pandi pildid kõikide rebaste ja jumalatega, saadi oma gruppidega tuttavaks ja vastavalt grupile jagati ülesandeid. Retsinädal algas 18. septembri hommikul kell 7.30, kui rebaseid said kätte oma kostüümid, loeti peale sõnad (rebased said selgeks, et kooli deviis ei ole “Ãœks kõikide, üks kõikide!”) ja demonstreeriti flashmobi tantsu. Ãœlejäänud nädala toimus vahetundide ajal flashmobiks harjutamine või dance battle. Peale tunde olid erinevad seltskondlikud üritused, näiteks teisipäeval teatevõistlused ja kolmapäeval orienteerumine. Neljapäev oli raske… Reedene koolipäev lõppes flashmobiga Viru väravate juures, kuhu oli kogunenud peale reaalikate ka palju turiste ja muud rahvast. Nädala kulminatsiooniks oli kindlasti reedeõhtune ristimine, kus uutest gümnasistidest said täieõiguslikud reaalikad.

Meie rebased olid väga tublid. Nad kummardasid  hunte, täitsid nende käske ja olid lõbustavad ka ülejäänud kooliperele.

Stiilinäide huvitavate ülesannete lahendamisest

Graatsilisim “Luikede järve” tants, mida kunagi nähtud on

Rebaste tugevdamisprotsess

Kurikuulus sein ohtvritega Ja üks eksinud Urr