Eesti õpilasfirmade laat 2019

9. Veebruaril toimus EESTI ÕPILASFIRMADE LAAT 2019. Meie klassi minifirma Raudseep (müüb isetehtud seepe) käis sellel laadal. Laat toimus Rocca al Mare’s ja Kristiines, meie klassi õpilasfirma oli Rocca al Mare’s. Alguses läks arvatavalt hästi, sest laadaks oli hästi ettevalmistatud ja esimene klient tuli esimese minuti jooksul, kui laat algas. Laat küll kahjuks ei läinud hästi nende jaoks ja vähesed inimesed kõndisid nende asukohast üldse mööda rääkimata ostmisest. Laadal asus minifirma putka teisel korrusel ja kõige äärsemas nurgas, mis ei olnud eeliseks. Minifirma võitles küll reklaamimisega, aga enamus kes mööda kõndisid olid enda ostud lõpetanud ega tahtnud enam seepidest midagi kuulda. Kokkuvõtteks oleks võinud paremini minna ja loodetavasti tulevikus ka läheb.

Karl Kevin