Reaali vaktsineerimispunkt

Laupäeval, 21. augustil ja pühapäeval, 22. augustil käisid meie klassi õpilased abiks Tallinna Reaalkooli vaktsineerimispunktis. Õpilased aitasid fuajees, kontrollides vaktsineerima tulevate inimeste kaistevaendite kasutamist ning juhendasid neid defitseerimispunktide juurde ja seejärel edasi. Teine osa õpilasi olid loterii-allegris, andes välja auhindu ja jagades jäätist või kommi peale vaktsineermist. Väga tore oli näha inimeste reaktsioone, kui nad võitsid mõne suurema auhinna nagu näiteks kruiisi kinkekaardi või Ipadi. Kõik abilised said samuti hiljem võtta endale mõne jäätise või kommi ning Ida-Tallinna keskhaigla õed olid ka toredad ja sõbralikud. Igal juhul tore viis, kuidas oma Reaali üldkasulikke tunde teha.