Kodused klassijuhatajatunnid

Distantsõppe perioodi pikki distantsõppe päevi lõbusamaks muutes viisid kallid klassikaaslased läbi kolm klassijuhatajatundi.

Klassijuhatajatundidele andis stardi tütarlaste rühm, viies tunnis läbi muheda testi “Milline linnaosa Sa oleksid?” Üldteada stereotüüpide kohaselt said kõik õpilased teada, kas nad oleksid Lasnamäe, Kakumäe, Kesklinn või hoopiski Nõmme.

Järgneva klassijuhatajatunni viis läbi poiste grupp. Poistel oli koostatud Kahoot erinevatel klassi ja kooliga seonduvatel teemadel, mis lõbustasid kõiki, tuletas meelde erinevaid seiku. Kahoot oli meeleoukas ning humoorikas, pannes ka kõige tõsisema hingelise muigama.

Meie klassijuhatajatundide seeria lõpetuseks kutsuti külaline kahe armsa klassiõe poolt. Külaline Alan Adojaan, robotbaari Yanu eestvedaja, ta esitles meile oma toodet ja tutvustas ka majanduslikku poolt ning selgitas, kuidas hulljulgest ideest sai reaalsus. Vahelduseks sai klass mõttetasandil laskuda köitvasse “tänapäeva robotmaailma”.

Usun, et kogu klass nautis meie ühiseid, meelihaaravaid tunnikesi kauakestnud distantsõppel.

Tänusõnad kõigile korraldajatele ja osavõtjatele.