Me võitsime

Detsembrikuus 13 ja reede nägi jälle reaalikate jaoks suurt ja tähtsat spordisündmust (nagu ka 13. september, mis reedene päev oli). Sel korral siis korvpallishow. 130B tiim oli pääsenud finaali, nii et oli kätte jõudnud paras aeg hakata omadele kaasa elama. Nagu korralikele musterõpilastele kohane, hakkasime mingil määral omadele kaasa elama alles siis, kui finaalikoht käes oli.

Usk oma klassi võitu oli suur, mis sest, et vastaseks oli tiitlikaitsja 12.B, kes on teada-tuntud kossuklass (c‘mon, neil on isegi oma särgid). Nojah, vastukaaluks tegid meie klassi agarad neiud veel vahetult enne korvpallishow’d ka plakateid ja muud inspireerivat värki, suur kummardus neile! Siis Tallinna Ülikooli võimlas toimuski superfinaal, kõigil ilusti sinised sussikesed jalas. Meie klassi võistkonda kuulusid Martin, Alex, Kristjan Eric, Kenneth, Rudolf, Egert ja Annemai (ise kaks korda väiksem kui näiteks Suurorg, aga ega see ei sega).

Võiduskoori peab ka kuskilt üle kontrollima, enne ei julge kirja pannagi 🙁

AGA IGATAHES ME VÕITSIME!!

Pilt ka:

Kõigil siiski polnud siniseid susse.