Meie

Meie oleme Reaalkooli 127. lennu C klass. Klassis õpib 20 poissi ning 15 tüdrukut ning valikaineteks

Valikaineks oleme valinud vene ärikeele või tehnoloogia. Enamik õpilasi on klassikaaslased olnud alates 7. klassist. Klassijuhataja on Piret Karu ning klassivanem Annabell Kuldmaa.

Klass on gümnaasiumi aastate jooksul väga palju muutunud. Iga aastaga oleme saanud järjest targemaks, asjalikumaks, rahulikumaks ning tolerantsemaks teiste arvamuste suhtes. Oleme hakanud kokku hoidma ning üksteist austama.

Väga laialdaselt tegeletakse spordiga. Väga häid tulemusi on näidatud purjetamises, jalgpallis, võrkpallis, käsipallis, Tai poksis, rühmvõimlemises ning tennises. Kindlasti oleme ka muusikaklass, sest meil on väga palju potentsiaalseid lauljaid nii koori- kui ka soololauljatena. Ei tohi ka unustada pillimängijaid, alustades klaveri- ja kitarrimängijatest kuni tuubamängijani välja.

Nüüdseks on meist saanud kooli kõige vanemad, abituriendid. Naudime veel oma viimast aasta Reaalkoolis ning võtame sellest kõik, mis võtta annab. Seejärel tuleb teadmatus, pea ees vettehüpe ning uus eluetapp.