Et meid tuntaks…

Meie viimased iseloomustused enne abituuriumit. Võtke või jätke! 🙂

Lehti Alver
Kaootilise olemisega astronoomiahuviline, kellel on kohutavalt energiat. Tal on hull kiirus peal, kuid ta jõuab alati olla toeks sõpradele.

Mihkel Annilo

Po-po-po-pokerface. Positiivne, kaval ning müstilisusest pakatav siblik, kõikide sportide kiskja. Libekeelne Nipernaadi.

Heli Einberg

Armas ja siiras tüdruk, kes on ka väga hea, vahetu ja vaba suhtleja. Heli naeratus ja hea tuju teevad alati päeva rõõmsamaks ja paremaks.

Mari Einberg
Annus positiivsust, siirust ja südamesära. Mari on tasakaalukas ning huvitavate mõtetega tüdruk, kes on üks meie kaunitaridest.

Mariliis Holm
Superwoman-yes she is. Fakt, et ta kõigega hakkama saab innustab ka teisi vaeva nägema. Imetlusväärse tahtejõu, unistuste ja sihikindlusega.

Erkki Junolainen
Meie jalkapoiss ja elunautija, kellele I-pod on asendamatu aksessuaar. Hooliv ja sõpradele hea sõber. Taltsi järeltöös näeme, raisk!

Agnes Järvelaid
Väike aga võimas,  Lady Gaga, kes ei karda kedagi. Võitleb alati tulihingeliselt oma seisu(või iste-)koha eest

Morten Kaasik

Jalgpallieksperdist Kanye Westi fänn. Koolis vaikne ja tagasihoidlik, väljaspool seltskondlik ning jutukas. Oma maailma sellike.

Saskia Kaldamäe
Koolipäeval madalamat profiili hoidev eeskujulik neiu, kes vabal ajal muutub metsikuks vibukütiks(= Eesti meister). Pats ja lõvid on teemas.

Kristjan Kaljurand

Sulgpallur, kellel on maitsvad võileivad. Kui Kalju tuleb, jookseb huumor järgi. Ta on killumees, kes iial ei väsi, iial ei kuku suu peale.

Carolin Laubre
Asjalik kultuuriinimene, meie õiguste eest seisja, kes muuhulgas teeb maailma parimaid muffineid. Kahtlemata kõige rohkem maailma näinud.

Maarja-Liis Lemba
Kui Maarja kooli jõudis, olid esimesed tunnid lõppenud – kui ta jõudis. Kass, kes kõnnib omapead ja otsib alati sooja kohta.

Merlin Liis

Temaga koos muutub kõik naljakaks ning huumorist ei tule puudust. Hiljuti selgus veel, et on ka ajaloolane.

Siim Liiser
Meie klassi AJU- sellise mõistusega jõuab elu varsti Kuule. Ei häbene oma tarkust ka meiega jagada. Suurte sammudega mees.

Mart Luide
Intelligentsuse tase. Ainulaadse ja loogilise mõttemaailmaga loob oma süsteemi ja arvamuse, mis teeb ta üheks klassi väärtuslikumaks meheks.

Merili Luuk

Isegi kui ta põselihased on väsinud, jätkab ta naeratamist. Ta on hästi aktiivne kõikjal: teda jagub üle kooli ja koolist väljagi.

Kalder Maarand

Oma aja Sokrates, kes on varbaotsast punaste kõrvadeni sarkasmi täis. Kalkuleeriv õppimine on teemas. Kilde tuleb kui laudu saekaatrist.

Kerstin Metsla

Tema mõtetes tahaks kasvõi sellepärast viibida, et ta armastab Jaapanit ja Koread ning nendega kaasnevat rohkem kui elu.

Erik Mik
Meeletu maffiaboss Tony Montana, kes on sõbralik ja võtab elu kergelt. Temas on peidus tarkus, mida ta harva avaldab.

Sander Moss
Mr. Padi. Rahulik ja muhe lumelauavana. Tunnis võib teda kohata kergelt tukastamas või kujuteldavate trummide taga rütmi tagumas.

Herman Mumma

Näitleja, kes publiku ees kannab maski. Meie oma Freddy Mercury ainult selle vahega, et ta armastab naisi ja ei laula silmapaistvalt hästi.

Karl Mööl
On leidnud valemi, et jääda inimeste südamesse ning neid kokku tuua. Vabameelne, vahel satub koolis võimudega pahuksisse.

Anni MĂĽĂĽripeal

Meie klassi alustala- kui teda poleks, sööks meie klass aasa peal muru. Intelligentsuse tipp, kunstnik, kallimootor, päike ühes isikus!

Taavi Pipar

Pipsil pole tilkagi keeleannet, see eest on ta pilgeni täis geograafiaannet. Jõulude ajal on ta Piparkook ning sõidab lumelauaga.

Siim Ghert Preiman

Punapeade kuningriigi valitseja, omab kõige kohta oma arvamust. Kõik loominguline on talle just paras. Vahvusvaheliselt tuntud sell.

Mihkel Põldemaa
Kohusetundlik madalahäälne saiamees. Põlts ei ole hamster, kuid kui vurru ette joonistada, paneks koju puuri (muidu jookseb ära).

Mikk Raba

Äärmiselt seltskondlik, jutukas, üllatava mõttemaailmaga, mitmekülgne, stiilne härrasmees, kes moodustab oma maciga lahutamatu koosluse.

Brit Helen Riisenberg

Kaunitar, kes on esirindel nii õppetöös kui ka seltskonnaelus. Vahel vaikne, kuid õppige vaid seda erakordset inimest tundma…

Peep Rinne
Tema super hääl kõmiseb ka kõige sügavamatesse põrgunurkadesse.. ja Reaali katusealustesse. Alahindab oma šarmantsust. Otsmani lemmik.

Siret Salben
Väga konkreetsete ja põhjendatud vaadetega täpsusteadlane, kes omab väga efektseid näoilmeid vastavates situatsioonides.

Sander Salurand
Inimene, keda vaadates meenuvad omad vead. Heasüdamlik ja abivalmis Muhu fänn, kes ei ütle kunagi ära võimalusest sporti teha.

Henri Sarevet

Henri saves the day-hommikusi uudiseid? Moodle’it? Ekooli? Läpakas on siin!
Isegi pimedal ja raskel päeval on ta rahulik ning heasüdamlik.

Mihkel Sooba
Ilmselt neab ta päeva, mil avaldas oma IT-anded, sest kui õpetajal on tunnis tehnikaprobleem, hĂĽĂĽavad reeturlikud klassiõed ja -vennad: “SOOBA!”

Tõnis Teinemaa
Omab alati oma arvamust, enamus poliitikuid kahvatavad tema kõrval. Aktsiahinnad muudavad ta tuju, kuid muidu muhe mees.

Erkki Tuul
Abivalmis. Eesti, Eesti, ela sa! Ainus, kellega julgeks metsa luurele minna. Pole VEEL kaitseriietusega kooli jõudnud, aga küll jõuab!

Kees Vanamölder

Klassi esimene lubade ja auto omanik, keda eristab Newtonist vaid see et, füüsika tunnis on õun mitte pea kohal, vaid kõhus.

Anneliis Volmer

Malbe neiu, kes rabab kunstiande ja vokaaliga. Pärast tema klaverimängu tunned ennast nagu sulatatud juust.

Juliane BĂĽcker
Kas teadsite, et üks eestlane sööb kuus sama palju kartulaid kui üks sakslane aasta peale kokku? Laia naeratusega visa hing Saksamaalt.

Thea Turulinn
Thea näeb meiega vett ja vilet, kuid ei kaota meisse kunagi usku. Ka siis mitte, kui füüsikas pea pooltel „2“. Meie selge mõistusega toetaja.

Lisa kommentaar


Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 74