Teated!

Homme, 19. veebruaril toimub meil aastaraamatu pildistamine. See peaks olema 6nda tunni ajal. Kõik kes hiljem aastaraamatut ei telli, peavad oma piltide eest maksma 25 EEK.

 

Homme toimub ka 7nda tunni ajal kodanikupäeva viktoriini nö. teine voor. Hetke seisuga juhib gümnaasiumi arvestuses meie klass, kuid koos õpetajate võistkonnaga arvestades oleme teisel kohal.
Tiimi kuulub 5 inimest:
Merili Luuk
Brit Helen Riisenberg
Erkki Tuul
Carolin Laubre
Sander Salurand

 

See reede toimub meil suusapäev Nõmmel, Trummis. Meie klassi suusatamine algab kell 12.00 ja lõppeb 12.30. Distants on 1,5 km ning enamasti läbitakse see 10-15 minutiga. Kohapeal on võimalik ka suusalaenutus – 30EEK/h, kuid kaasa tuleb võtta õpilaspilet(!!) . Enne starti minemist tuleb ennast ära registreerida ning peale lõpetamist oma aeg öelda. Kõik kel võimalik palun tulla, sest osalejate arvu järgi arvestatakse meile ka punktid, mis kanduvad üle “Spordi tabelisse”. Aasta lõpus kuulutatakse välja parim spordi klass. Näiteks, meie klass sai eelmine aasta karika ja raha ekskursiooni toetuseks. Meil lootust on, sest hetkel me oleme igal spordi üritusel olnud TOP 3-es.
Nõmmele minek toimub iseseisvalt, kuid koolis peab olema esimesed kolm tundi, milleks on kaks keemiat ja füüsika.

 

Esmaspäeval 23.veebruar toimub meil vene keele/inglise keele tunni ajal(6 tund oli ?) aulas aktus. Kooli peab tulema üli pidulikult! Peale aktust toimuvad tunnid kas edasi või mitte – see on õpetaja tahtel.
Meie kooli tulevad see aasta kõnelema Indrek Tarand ja võib-olla ka Edgar Savisaar(ta on kutsutud aga iseasi kas ta ka tuleb).
3nda tunni ajal peab klassist minema 3 esindajat, MÜTSIDEGA, Reaali Poisi ette, kus meie kool, GAG ja Westholm asetavad sinna pärjad, esineb segakoor.
Kellel aga on soovi tulla vaatama, siis 7.40 tõstetakse lipud meie uhiuutesse varrastesse ning esineb lastekoor.

24. veebruar ei toimu tunde.

Lisa kommentaar