Esimesed koolinädalad

Viimane esimene september sellise klassina. Algas üheksas klass ehk ka põhikooli lõpuklass. Eelmise aasta lõpus lubasime teineteisele, et viimase aasta kõik koos naudime maksimumiga ning lomme nii palju mälestusi kui võimalik. Täna on kuueteistkümnes september ning esimesed kaks nädalat on juba olnud üsnagi meeldejäävad. Esimesel koolinädalal elasime koolirutiini sisse ning kohandusime uute nägudega, kuna enamus meie klassist on suve jooksul liiga palju kasvanud, sama arvas ka inglise keele õpetaja T.Talviste kui meid esimesel tunnil ära ei tundnud. Teine koolinädal läks juba sujuvamalt ning nädalat lõpetasime spordipäevaga, kus saavutasime häid tulemusi poiste jalgpallis ning tüdrukute korvpallis.