Tähistasime isadepäeva

Seekord oli isadepäev hoopis teistsugune! Ideed olid meie poolt, ja nalja sai palju. Kokandusruumis küpsetasime muffeneid, ja pirukaid. Teises ruumis vaatasime filme, nt peppa pig. Oli ka ruum kus sai matemaatikaga seotud arvutimänge mängida. Aga kōige ägedam asi, oli see, et saime isad panna riidesse, nii nagu soovime. Nagu moešou! Tegime pildid ja hääletasime naljakaima isa. Järgmine aasta uuesti!

Lisas: kati 08.12.2018 10:34

Energia Avastuskeskuses 9. 11

Käisime Energia Avastuskeskuses vaatamas filmi päikesesüsteemist, tähtkujudest jne. Rändasime kuule ja reis jōudis koguni Linnuteeni välja. Loodame järgmine kord veel minna!

Lisas: lend142b 18.11.2018 18:33

MĂ•K tund

Mis asi on teabekirjandus ja kas nendest raamatutest leiab ka matemaatikat?

Lisas: kati 01.11.2018 20:40

MĂ•K tund koos 4. a klassiga

Igal reedel on meil 4.a klassiga koos tund, kus teeme erinevaid huvitavaid ülesandeid. Seni oleme teinud fantaasia tähestikku, probleemülesandeid lahendanud ning korrutustabelivõistlust. Nüüd hakkan sellest rääkima. Aega oli meil 40 min ning selle ajaga pidime vähemalt 3 töölehte ära tegema.Töölehed oli mööda koolimaja  laiali laotanud 4.a klassi õpetaja Carina. Mõned õpilased jõudsid isegi 10 töölehte  lahendada. Kokku oli laotatud maja peale 15 töölehte, mis olid erineva raskusega.

Mina arvan, et selline stiil oli arvutamiseks teistsugune ning põnevam kui lihtsalt töövihukut täita.

Lisas: lend142b 30.10.2018 13:50

KlassiĹŤhtu

Nagu iga vaheaja alguses toimus ka see kord klassiĹŤhtu. Teemaks olid koletised, nĹŤiad jne.

Lisas: lend142b 26.10.2018 18:46

Joonistame natuurist

Sellest tunnis tõi õpetaja meile ka kana topise, et näidata küljelt joonistamist. Meie  joonistasime metsist. Parimad tööd osalevad ka võistlusel. Töö oli väga huvitav!

Lisas: lend142b 22.10.2018 19:30

Ettelugemise võistlus

Pidime koguma gruppidesse, et ette lugeda raamatut hundist. Lugu pidi lugema soravalt, ilmekalt ja vigadeta.

Tublid lugejad olid:

– Laura, Mari -Ly, Ethel, Björn, Kaisa, Richard, Karoliine

Ja finaali läks Richard, tubli!!

Lisas: lend142b 11.10.2018 22:32

Blogi

Meil on klassis huvitav ĂĽlesanne. Nimelt blogi. Blogi teeme ise valitud raamatust. Blogis kirjutame ka enda emotsioonidest ja arvamusest.

2. Peatükk “Mark Mölder”
Klassi tuli uus õpilane ta nimi oli Benjamin Nashmatt, kuid proua Pärl kutsus teda Mark Möldriks. Benjamin ei julgenud seda õpetajale öelda.
Mulle väga ei meeldinud peatükk. Kui oleksin Benjamini asemel, siis ma ütleks õpetajale oma päris nime. -Aleksandra.

Lisas: lend142b 11.10.2018 22:17

Kui õpetaja paneb mängima Nublu laulu “Mina ka”……….

Lisas: kati 01.10.2018 22:25

Kunstitund