Ukraina päev

Nagu igaastaselt on toimubud Taani päev, siis sel aastal toetame Ukrainat. Täna — Ukraina päeval toimus paljugi huvitavat. Teises tunnis toimus aulas aktus, kus pidas kõne Ukraina suursaadik, luuletust lugesid nooremad Ukraina last, saime ka gümnaasiumiõpilaselt 10 minutilise ülevaate Ukraina ajaloost ning, mis on aegades muutunud. 4 tunni ajal toimus LEGO võistlus. See oli meile arvatavasti tuttav Taani päevast, ehk olime kogenud seda. Samuti saime ka vahetundides osta aula eest Babkat (Ukrainapärane kook) ning viineripirukaid, nende pealt saadud raha läks toetuseks abi vajajatele. Peale kooli toimus filmiõhtu, kus sai vaadata eri klassides Ukraina filme, kell 18:00 sai ka kuulata läbi Zoomi Välisminusteeriumi kantslerit Jonatan Vseviovi.