Kooli sünnipäev

29. septembril toimus Tallinna Reaalkooli sünnipäev. See oli juubel, mil tähistati 140. sünnipäeva. Kõigil õpilastel oli ka tähtsa sündmuse puhul seljas pidulik vorm. Kuuenda tunni ajal oli klassijuhataja tund vilistlasega, kes rääkis enda kooliteest ja mis ta peale seda on teinud. Seitsmenda tunni ajal oli staadionil aktus. Kokku osalesid kaksteist erinevat lendu, Kõik olid organiseerinud endale toitlustuse, mis oli kas isetehtud või tellitud. Mõned tegid kooki ja paljud tellisid pitsat. Marta ja Elsa tegid meile kaks küpsisetorti. Esiteks organiseeriti kõik endale vastavate laudade taha, mille järel pidas direktor Ene Saar kõnet. Kui kõne sai läbi, kõik sõid ja paar vanemat klassi tantsisid tuntud lugude järgi, millest üks oli ka J.M.K.E. poolt tehtud hitt ,,Tere perestroika”. Sellesama nädala laupäeval oli ka pidustus Noblessneri valukojas, kuhu sai piletiga sisse. Ãœleüldse kõik nautisid sünnipäeva ja muljed olid head.

Mõtteid jagasid Kaarel ja Mirtel.